حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به هرمزگان صورت گرفت؛

کلنگ‌زنی مرکز خدمات صیادی بندر صیادی صلخ

کلنگ‌زنی مرکز خدمات صیادی بندر صیادی صلخ

کلنگ مرکز خدمات صیادی بندر صیادی صلخ، همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان، به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ کلنگ مرکز خدمات صیادی بندر صیادی صلخ به دست معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران همزمان با سفر رئیس جمهور، مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی و هیت همراه به هرمزگان با حضور مدیرکل شیلات هرمزگان، مدیرکل امور استان‌های سازمان شیلات ایران، معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و جمعی از جامعه صیادی، به زمین زده شد.

 در این مراسم معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران ضمن تبریک ایام، از استقبال خوب صیادان هرمزگان از رئیس جمهور تقدیر کرد.

سیدحسین حسینی از بندر صیادی صلخ به عنوان بندری با صیادانی تلاشگر و هنرمند یاد کرد و افزود: جبران خسارت حادثه آتش سوزی صلخ نیز با سرعت در مسیر پیگیری قرار دارد.

وی، صدور مجوز های صید و صیادی از درگاه ملی را بیانگر تعامل خوب بین وزارت خانه ها خواند وگفت: در حال حاضر ساماندهی شناورهای صیادی به همت دولت مردمی به خوبی در مسیری روشن در حال انجام است.

وی از خدمات بندری در بنادر صیادی به عنوان یک رکن مهم در بنادر صیادی کرد و گفت: کلنگ زنی این مرکز خدمات رسانی نیز گامی مهم در زمینه خدمت به جامعه صیادی و ارتقای ایمنی در بندر صیادی صلخ است.

حسینی افزود: خوشبختانه ظرفیت های شیلاتی استان هرمزگان و مجموعه اقدامات شیلات هرمزگان با حمایت دولت مردمی باعث شده امروز شیلات هرمزگان به عنوان محور طلایی توسعه پایدار استان مطرح شد.

مدیرکل شیلات هرمزگان ادامه داد:این بندر صیادی با بیش از ۲۰۰فروند شناور صیادی و بالغ بر هزار وپانصد نفر صیاد بخشی از صید شهرستان قشم را به خود اختصاص داده است‌.

بارانی با اشاره به اینکه بندر صیادی از بنادر مهم و تاثیر گذار صیادی استان است گفت: بدون شک راه اندازی این مرکز خدمات صیادی نقش بسزایی در توسعه خدمات رسانی به صیادان و صید و صیادی دارد.

گفتنی است همچنین از بندر صیادی صلخ توسط معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران و هئیت همراه بازدید و با جامعه صیادی دیدار شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از