حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

با زدن ۳۴ گل صورت گرفت؛

پیروزی قاطعانه جوانان ایران مقابل مالزی

پیروزی قاطعانه جوانان ایران مقابل مالزی

تیم واترپلوی جوانان ایران در اولین دیدار خود از مرحله گروهی مسابقات رده‌های سنی قهرمانی آسیا در فیلیپین، موفق شد حریف خود را با نتیجه ۳۴ بر ۳ شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از راه دانا؛ مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا از روز گذشته (یکشنبه) با برگزاری چهار دیدار آغاز شد.

تیم ملی واترپلو ایران در گروه دوم این مسابقات با تیم های مالزی، قزاقستان، سریلانکا و سنگاپور همگروه است که طبق برنامه ریزی این بازی ها مردان جوان واترپلو ایران در روز نخست این مسابقات دیدار نداشتند و استراحت کردند.

دومین روز از این مسابقات با تقابل جوانان ایران و مالزی از ساعت ۰۴:۳۰ صبح شروع شد. ملی پوشان واترپلو ایران در این دیدار موفق شدند تیم ملی واترپلو جوانان مالزی را با نتیجه ۳۴ بر ۳ شکست دهند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱ – ۸ ایران

کوارتر دوم: ۱ – ۹ ایران

کوارتر سوم: ۱ – ۷ ایران

کوارتر چهارم: ۰ – ۱۰ ایران

واترپلوئیست های ایران در دومین دیدار خود در این رقابت ها فردا (سه شنبه) از ساعت ۰۷:۱۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم ملی جوانان سریلانکا، می‌روند.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی رده های سنی آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که طبق برنامه ریزی صورت گرفته رقابت‌های واترپلو ۱۳ الی ۱۹ اسفند ماه پیگیری خواهد شد.

گروه بندی مسابقات واترپلو قهرمانی رده‌های سنی آسیا فیلیپین:

گروه A : ازبکستان – چین – تایلند – ژاپن – عربستان صعودی

گروه B : ایران – مالزی – قزاقستان – سریلانکا – سنگاپور

 
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از