حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

با حضور معاون رئیس‌جمهور:

پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید به بهره‌برداری رسید

پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت، پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید بندرعباس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی اسلام‌پناه معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، صبح جمعه ۱۰ شهریورماه با استقبال رسمی مهدی دوستی استاندار هرمزگان در فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس به‌منظور ادامه بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت در این استان وارد بندرعباس شد. 

 معاون رئیس‌جمهور در ادامه راهی شهرک توحید بندرعباس شد و در اولین برنامه خود ضمن بازدید میدانی از بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، پست برق ۶۳ کیلووات را افتتاح کرد.   

رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در ادامه بهره‌برداری و کلنگ‌زنی طرح‌های هفته دولت، در خدمت مردم شریف هرمزگان هستیم و چند طرح توسعه‌ای و زیرساختی به همت استاندار هرمزگان افتتاح می‌شود.

وی افزود: این طرح‌ها به افزایش سطح خدمات‌رسانی کمک خواهد کرد و امیدواریم ثمرات تحولی این پروژه‌ها را مردم نیز احساس کنند.   

اسلام‌پناه گفت: امروز در اولین برنامه یک پست ۶۳ کیلووات در شهر بندرعباس مورد بهره‌برداری قرار گرفت، این پروژه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان تکمیل شده و بناست برق بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی این شهر و پروژه‌ها و طرح‌های جوار را تأمین کند.   

وی تصریح کرد: این طرح در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسیده و زیرساخت لازم برای توسعه این منطقه را فراهم آورده است.   گفتنی است معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد قرار است امروز چندین طرح دیگر را در بندرعباس و بندر خمیر مورد بهره‌برداری قرار دهد و یا کلنگ‌زنی کند.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از