حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

فرمانده انتظامی استان هرمزگان:

هیچ مسئله امنیتی در حوزه‌های هرمزگان نداشته‌ایم‌

هیچ مسئله امنیتی در حوزه‌های هرمزگان نداشته‌ایم‌

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پهنه استان هیچ مسئله امنیتی وجود ندارد از سوی کاندیداها هم هیچ مسئله‌ای که منجر به تشکیل پرونده‌ شود نداشتیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمز به نقل از پلیس هرمزگان، سردار علی‌اکبر جاویدان با تقدیر ویژه از مردم همیشه در صحنه استان هرمزگان و استقبال بی‌سابقه مردم از انتخابات، در رابطه با انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: در پهنه خلیج فارس با وجود مدافعان امنیت و مردم ولایتمدار، امنیت همیشه برقرار است انصافا در زمان تبلیغات و همچنین در زمان برگزاری انتخابات مردم با حضورشان نقش موثری را ایفا کردند و ما از آنها تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: در پهنه خلیج فارس، هیچ پرونده قانونی مبنی بر اینکه اقدامات غیر قانونی برعلیه انتخابات صورت گرفته باشد، نداشته‌ایم. 

‌فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: تمام ارگان‌ها و آحاد جامعه، ستادها و نامزدهای انتخاباتی در جریان برگزاری انتخابات پرشور با هم مشارکت داشتند.

وی تصریح کرد: همکارانمان در حوزه انتظامی استان در آماده باش کامل هستند در همین راستا؛ بالغ بر ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و ۳ هزار نفر پشتیبان هستند.

سردار جاویدان بیان داشت: در مجموع بالغ بر ۹ هزار نفر همکاران ما در حوزه مرزبانی، نیروی انتظامی و سپاه، عهده دار تامین امنیت مردم در جریان برگزاری انتخابات بودند.

وی در پایان گفت: هر رأی ایرانی امیدی بر اعتلای کشور و تیری به قلب دشمنان اسلام است.

انتهای خبر/

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از