حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

استاندار هرمزگان:

مشکل ۹۹۶ دستگاه کامیونت بلاتکلیف قشم مرتفع شد

مشکل ۹۹۶ دستگاه کامیونت بلاتکلیف قشم مرتفع شد

استاندار هرمزگان از حل مشکل ضوابط و شاخص‌های استاندارد مربوط به ۹۹۶ دستگاه کامیونت خریداری شده توسط مردم در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی دوستی استاندار هرمزگان ظهر امروز شنبه ۱۱ شهریورماه در خصوص آخرین شرایط مربوط به کامیونت‌های معطل در جزیره قشم اظهار داشت: در جزیره قشم تعداد ۹۹۶ دستگاه کامیونت که توسط مردم خریداری شده بود به دلایل مرتبط با ضوابط سازمان ملی استاندارد مدت‌زمان زیادی بلاتکلیف و معطل‌مانده بود.

وی افزود: با جلسات مختلف و زیادی که در تهران و بندرعباس با متولیان این حوزه برگزار کردیم در نهایت ۱۶ مردادماه یک تصمیم دراین‌خصوص انجام شد و در سفر روز گذشته معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد این مسئله به طور کامل حل شد.

استاندار هرمزگان گفت: با رایزنی صورت‌گرفته و موافقت انجام شده یک سند تهیه شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به اداره ارزیابی منطقه آزاد قشم و مسئله استاندارد و سپس گام‌های بعدی برای دریافت کارت سوخت و سایر مسائل را دنبال کنند.

وی تصریح کرد: تمام موانع در این زمینه رفع شده و صاحبان این کامیونت‌های دیگر مشکلی برای دریافت مجوز استاندارد نخواهند داشت گفتنی است سال گذشته ۹۹۶ دستگاه کامیونت وارد منطقه آزاد قشم شد؛ اما به علت نداشتن استاندارد محیط زیستی از سوی پلیس راهور پلاک‌گذاری نمی‌شد و کارت سوخت نیز دریافت نمی‌کردند که باتدبیر صورت‌گرفته و رایزنی استاندار هرمزگان و موافقت رئیس سازمان ملی استاندارد این مسئله مهم مردم در جزیره قشم رفع شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از