حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در هرمزگان اعلام شد

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در هرمزگان اعلام شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در استان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان؛ حجت‌الاسلام محمد ایمانی‌فرد، با اشاره به اینکه مسیر راهپیمایی در دیگر شهرهای هرمزگان نیز از ساعت ۹ صبح انجام می‌شود، افزود: راهپیمایی در شهرهای میناب نیز از اداره پست به سمت بلوار غدیر، رودان از میدان جمهوری اسلامی ایران تا میدان امام خمینی (ره)، سیریک از میدان ناخدا تا مسجد جامع صاحب الزمان (عج) و جاسک از میدان امام (ره) به سمت گلزار شهدا برگزار می‌شود.

وی افزود: مردم شهرهای حاجی آباد نیز از چهار راه فردوسی تا حرم امامزادگان سید محمد و امیر نظام الدین، بندرخمیر از سه راه شهرداری به سمت میدان فرمانداری، بندرلنگه از مسجد جامع تا میدان آموزش و پرورش و پارسیان از میدان شهرداری به سمت میدان ولیعصر (عج) (بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی) راهپیمایی می‌کنند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بیان کرد: این مراسم در بستک از میدان دفاع مقدس تا بوستان جهانگیریه، بوموسی از سه راهی پایگاه شهید صدوقی تا مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع)، بشاگرد از کمیته امداد شهر سردشت تا گلزار شهداء گمنام و قشم از مقابل بانک ملی میدان پاسداران به سمت بلوار ساحلی جنب ناحیه مقاومت بسیج است.

حجت‌الاسلام ایمانی‌فرد یادآورشد: مراسم راهپیمایی تنها در جزیره هرمز از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا به سمت مسجد جامع برگزار می‌شود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۳۱ نقطه هرمزگان شامل ۱۳ شهرستان، ۲۸ شهر، ۳۰ بخش و ۶۰ روستا برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از