حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد:

مزایده‌ کالاهای موجود در انبار‌های اموال تملیکی

مزایده‌ کالاهای موجود در انبار‌های اموال تملیکی

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان از برگزاری مزایده‌ فروش ۱۱۸ ردیف کالای موجود در انبار‌های اموال تملیکی این استان به ارزش پایه ۵۳۱ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ مجتبی قهرمانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص لزوم نظارت مستمر مسئولان قضایی بر وضعیت انبار‌های بنادر و گمرکات و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در نتیجه تمهیدات اتخاذ شده در جریان بازدیدهای مسئولان قضایی استان از این انبارها با همکاری مسئولان اجرایی، مزایده فروش بخش قابل توجهی از کالاهای متروکه و دپو شده طی هفته جاری برگزار خواهد شد. 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: کالا‌های ارائه شده در این مزایده شامل ۱۱۸ ردیف از جمله تعدادی خودرو‌ی سواری، ماشین آلات راهسازی و معدنی و اتوبوس با ارزش پایه ۵۳۱ میلیارد تومان است. 

قهرمانی تصریح کرد: خوشبختانه در نتیجه تأکیدات رؤسای قوای مجریه و قضائیه و در نتیجه برنامه‌های انجام شده پس از بازدید ریاست قوه قضائیه از بندر شهید رجایی و انبارهای اموال تملیکی استان هرمزگان، بین سازمان‌ها و ادارات مختلف تقسیم کار انجام شد و هر کدام این ادارات و نهادها متناسب با مصوبات و دستورات ایشان وظایفی را بر عهده گرفته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه تعامل خوب استانداری هرمزگان با دستگاه قضایی استان و در نتیجه تلاش مسئولان و کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طی دو سال اخیر، فرآیند انتقال و تعیین تکلیف کالاها سرعت خوبی داشته و بر این اساس امیدواریم در ماه‌های آینده همه کالاهای متروکه از بنادر و گمرکات استان تخلیه شده و جریان ورود و خروج کالا در این بنادر تسریع شود.

گفتنی است، مزایده شماره ۵۸۶ جهت فروش ۱۱۸ ردیف کالای موجود در انبار‌های اموال تملیکی استان هرمزگان از روز ۲۳ آذرماه لغایت ۲۹ آذر ۱۴۰۲ به مدت یک هفته برگزار می‌شود و اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالا‌های موضوع این مزایده می‌توانند به اداره‌کل اموال تملیکی استان مراجعه نمایند و پس از دریافت نامه، کالا یا کالا‌های مدنظر خود را از نزدیک ببینند.

همچنین ثبت‌ قیمت‌های پیشنهادی صرفاً از طریق سامانه الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی eauc.setadiran.ir انجام می شود و همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور و با استفاده از امضا الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت استفاده متقاضیان شرکت در مزایده، الزامی بوده و بازدید از کالا‌های مطرح شده، همه روز‌ه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ امکان‌پذیر است.

انتهای خبر /

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از