حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/02/30 | 2024/05/19

Logo

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان:

مدارس بندرعباس و حاجی‌آباد فردا تعطیل شد

مدارس بندرعباس و حاجی‌آباد فردا تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان اینکه مدارس بندرعباس و حاجی‌آباد فردا تعطیل شدند، گفت: درب سالن‌های ورزشی به روی مردم باز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، شامگاه سه‌شنبه ۲۵ مهر ماه، جلسه فوق‌العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان هرمزگان به ریاست مهدی دوستی و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

 

مهرداد حسن‌‌زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در حاشیه این نشست در تشریح مصوبات جلسه،اظهارداشت: با دستور استاندار هرمزگان ‌کلیه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند‌‌.

 

وی افزود: سالن‌های ورزشی موجود در سطح شهرستان‌های بندرعباس و حاجی‌آباد به عنوان محل‌هایی امن مهیای پذیرش مردم عزیز هستند و درب آن‌ها به روی مردم باز است‌‌.

 

حسن‌زاده تاکید کرد: مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های بندرعباس و حاجی‌آباد در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فردا ۲۶ مهر ماه تعطیل خواهد بود.

 

وی خاطرنشان‌کرد: عوامل پلیس راهور و راهداری تمهیدات لازم ترافیکی را در حوزه‌های درون شهری و برون شهری برای تردد ایمن مردم در نظر گرفته‌اند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از