حالت تاریک

امروز : پنج‌شنبه, 1403/02/06 | 2024/04/25

Logo

ماجرای عجیب توقیف خودروی یک فدراسیون

ماجرای عجیب توقیف خودروی یک فدراسیون

خودروی فدراسیون وزنه‌برداری به دلیل جریمه زیاد و حکم توقیف اموال در پارکینگ فرودگاه امام خمینی(ره) به سر می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» به نقل از ایسنا، سجاد انوشیروانی درباره‌ ماجرای توقیف خودروی فدراسیون وزنه‌برداری در فرودگاه امام خمینی(ره) و انتقال به پارکینگ گفت: مدل این خودروی فدراسیون ۸۶ است که در فرودگاه امام خمینی(ره) تردد داشت و توسط پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف شد و مشخص شد جریمه زیادی از قبل دارد. از این ماشین کار زیادی کشیده‌اند و دو برابر قیمتش هم بدهی دارد. در نهایت هم به پارکینگ فرودگاه امام خمینی(ره) منتقل شد. از طرفی همان جا مشخص شد که این ماشین حکم توقیف اموال دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که حکم توقیف اموال برای چه مسئله‌ای است؟ تصریح کرد: زمانی که برای ماجرای پرونده سعید علی‌حسینی وکیل گرفته بودند(ماجرای مثبت شدن تست دوپینگ سعید علی حسینی و شکایت به دادگاه CAS)، پول وکیل را پرداخت نکرده بودند و وکیل هم حکم توقیف اموال گرفته است. البته ما از وکیل خواستیم صلح کنیم که منجر به صلح نشد. با این حال پیگیر هستیم تا مسئله را حل کنیم.

انوشیروانی در مورد این که فدراسیون هم‌چنان درگیر بدهی‌های گذشته است، گفت: در حال حاضر پرونده مالیات را حل کردیم و تا الان ۹۷۲ میلیون تومان پرداخت کرده‌ایم و مالیات ما صفر است.

رئیس فدراسیون از تهیه دو خودرو برای فدراسیون خبر داد و گفت: در حال رایزنی هستیم تا پس از تعطیلات عید نوروز دو خودروی سواری برای فدراسیون تهیه کنیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از