حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/02/05 | 2024/04/24

Logo

در مسابقات دوومیدانی کشور به دست آمد؛

قهرمانی تیم دوومیدانی ناشنوایان هرمزگان

قهرمانی تیم دوومیدانی ناشنوایان هرمزگان

در ادامه سلسله موفقیت‌های دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان هرمزگان در مسابقات ورزشی، تیم دوومیدانی ناشنوایان پسر هرمزگان قهرمان کشور شد.

 به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ مجید رجبی، رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی هرمزگان، امروز چهارشنبه با بیان این مطلب اظهار کرد: تیم دوومیدانی استان هرمزگان در بیست و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر با آسیب‌دیده شنوایی به میزبانی استان تهران که برای نخستین‌بار در رشته دوومیدانی برگزار شد توانست با کسب ۳ مدال طلا، ۳ نقره، یک برنز و یک مقام چهارمی، یک مقام پنجمی و یک مقام ششمی به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

 در ماده ۶۰ متر حسین آزادی مدال طلا، در ماده ۲۰۰ متر صالح فولادی مدال نقره، در ماده ۴۰۰ متر ارسلان مهدی‌زاده مدال طلا، در ماده پرش طول ارسلان مهدی‌زاده مدال طلا و حسین آزادی مدال نقره، در ماده ۸۰۰ متر عبدالرضا داود نیا مقام پنجم، در ماده ۱۵۰۰ متر عبدالرضا داود نیا مدال برنز، در پرتاب وزنه آرمین اسماعیلی مقام چهارم و آرمان اسماعیلی مقام ششم را کسب کرده و در ماده دو امدادی نیز تیم استان متشکل از صالح فولادی، ارسلان مهدی‌زاده، عبدالرضا داود نیا و حسین آزادی مدال نقره گرفت.

تیم استان هرمزگان درمجموع با ۴۶ امتیاز مقام نخست کشور را از بین ۱۱ تیم شرکت‌کننده کسب کرد و در جایگاه قهرمانی این دوره از مسابقات ایستاد.

 انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از