حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/02/04 | 2024/04/23

Logo

با حضور شهردار بندرعباس امضا شد؛

قرارداد احداث بزرگترین چرخ و فلک ایران در بندرعباس

قرارداد احداث بزرگترین چرخ و فلک ایران در بندرعباس

قرارداد ساخت و بهره‌برداری بزرگترین چرخ و فلک ایران به ارتفاع ۸۲ متر و نخستین شهربازی بین شهرداری بندرعباس و شرکت سلگی به امضا رسید.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در این مراسم با بیان اینکه شهربازی یکی از خواسته‌های اصلی و آرزوی چهل و دو ساله مردم است، اظهار کرد: برای ساخت این پروژه همه مجوزها و استعلامات گرفته شده و طرح اولیه و جانمایی دستگاه‌ها نیز آماده شده است.

وی در خصوص جزییات این قرارداد و ساخت بزرگترین چرخ و فلک ایران در بندرعباس افزود: طرف قرارداد ما شرکت سلگی با سابقه احداث ۲۳ شهربازی در سراسر کشور است، این شرکت، سابقه احداث چرخ و فلک بزرگ بوشهر با ۷۲ متر ارتفاع را دارد؛ اما چرخ و فلک بندرعباس ۸۲ متر خواهد همچنین این چرخ و فلک دارای کابین‌های هشت نفره به همراه میز پذیرایی خواهد بود که در ۲۴ ماه در مکان بلوار صیادان احداث خواهد شد.

شهردار بندرعباس خاطر نشان کرد: کلنگ‌زنی این پروژه بعد از محرم و صفر انجام خواهد شد؛ اما فرآیند اجرایی آن از سوی شرکت سلگی آغاز می‌شود.

نوبانی تاکید کرد : تمام فرآیند حقوقی این پروژه به دقت از سوی همکاران شهرداری بررسی و انجام شده است.

شهردار بندرعباس افزود: امیدواریم بتوانیم با همراهی و همکاری همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی شاهد توسعه روزافزون شهر بندرعباس باشیم و بهترین خدمات به شهروندان ارائه کنیم.

مصیب نظری رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این جلسه بیان کرد: ایجاد زیر ساخت‌های تفریحی و گردشگری در شهر یکی از رویکردهای مدیریت شهری است و این مهم در راستای ارائه خدمات به شهروندان صورت می‌گیرد. 

نظری گفت: با همکاری و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی مربوطه شاهد تحولات عمرانی در سطح شهر بندرعباس خواهیم بود. 

گفتنی است، آورده اولیه سرمایه‌گذار برای احداث پروژه چرخ و فلک از سوی تیم سرمایه‌گذار، ۱۰۲ میلیارد تومان و برای ساخت شهربازی ۵۰ میلیارد عنوان شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از