حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

در لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور؛

فولاد‌ هرمزگان مقتدرانه قهرمان شد

فولاد‌ هرمزگان مقتدرانه قهرمان شد

در روز پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور، تیم فولاد هرمزگان توانست با ثبت سومین پیروزی پیاپی و برد مقتدرانه هفت بر سه برابر پارس جنوبی بوشهر، بر بام ایران بایستد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»، به نقل از  پایگاه خبری هرمزگان ورزشی؛  تیم فولاد هرمزگان در مرحله نهایی مسابقات توانسته بود تیم‌های صدرشیمی یزد و دکتر تامین اصفهان را نیز شکست دهد.

در آخرین دیدار، امیرحسین حمزه‌پور چهار بار، روح‌الله صفا دوبار و امیرحسین دهقانی برای فولاد هرمزگان موفق به گلزنی شدند. همچنین امیرحسین حمزه‌پور با ۱۵ گل عنوان آقای گلی این مسابقات را برای فولاد هرمزگان به دست آورد.

گفتنی است که اعضای کادرفنی تیم ملی شامل علی نادری، علی رحیمی و محمد میهن دوست به دعوت باشگاه فولاد هرمزگان از نزدیک نظاره‌گر این مسابقات بودند.

کادرفنی تیم فولاد هرمزگان در این رقابت‌ها را مهدی شهبازی مدیر تیم، جاسم زارعی سرمربی، محمد پویه مربی، محسن ضمیری پزشکیار و مصطفی ذاکری تدارکات نیز تشکیل دادند.

همچنین امیر حسین حمزه پور، عبدالعظیم پزشک، امیرحسین دهقانی، طاها پورراست، آرشام قلندری، عبدالله پسادیده، امیرحسین عاشوری، علی عمران زاده، عمار دیودل، فیض الله جعفری، سهیل لاچین، روح الله صفا، محمد رحیمی، علیرضا مولدزاده و محمد امین خورشید نژاد بازیکنان فولاد هرمزگان را تشکیل دادند.

پیش از این تیم جوانان فولاد هرمزگان در فصل جاری مسابقات توانسته بود با اقتدار جام قهرمانی لیگ برتر کشور را از آن خود کند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از