حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خبر داد:

فعالیت بیش‌از ۱۵۰ ستاد دهه فجر در هرمزگان

فعالیت بیش‌از ۱۵۰ ستاد دهه فجر در هرمزگان

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های دهه فجر، بیش از ۱۵۰ ستاد در شهرستان‌ها، بخش‌ها، دهستان‌ها، روستاها و جزایر فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد ایمانی‌فرد در اولین نشست هم‌اندیشی ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر استان هرمزگان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و اعضای این ستاد در سالن کنفرانس دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم که شاهد اقتدار، عزت و پیشرفت انقلاب در تمام عرصه ها هستیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان افزود: انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی با نمایش تاریخی یک ملت است که احیای هویت دینی و بهترین رویداد قرن معاصر می باشد.

وی بیان کرد: بالندگی و پویایی انقلاب اسلامی برگرفته از مفاهیم اصیل اسلامی و ایرانی است و این واقعیت مبنای ارزش‌ها و آرمان‌های این نظام می‌باشد.

  ۲۲ بهمن عینیت بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی است

حجت‌الاسلام ایمانی فرد گفت: بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی عینیت بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: تبیین نقش وحدت ملی در تحقق اهداف انقلابی و مقابله با انواع چالش‌های پیش‌روی نقش بسزایی در قدرت و اقتدار این نظام جمهوری اسلامی می‌باشد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: دهه فجر انقلاب اسلامی بستر مناسب برای اندیشه مردم‌سالاری دینی است.

حجت‌الاسلام ایمانی در بخش دیگر اضافه کرد: دهه فجر و انتخابات فرصت مغتنمی برای روایتگری و تبیین دستاوردهای عظیم مادی و معنوی انقلاب اسلامی در سطح ملی و فرا ملی است.

وی ابراز داشت: «امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت» از برجسته‌ترین اهداف این ایام که از کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتباس شده است، شکل می‌گیرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: در راستای بهتر برگزار شدن برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر بیش از ۱۵۰ ستاد فعال در شهرستان‌ها، بخش‌ها، دهستان‌ها و روستاها و جزایر بطور مرتب برنامه ها را به طور روز شمار و با تمام قدرت و در شأن این ایام برگزار خواهند کرد.

حجت‌الاسلام ایمانی‌فرد خاطرنشان کرد : در هرمزگان نیز ۳۲ دو کمیته تخصصی برای هماهنگی برنامه‌ها با همکاری نهادها و زیر مجموعه‌ها آغاز به کار خواهند کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از