حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

رئیس تبلیغات اسلامی قشم:

فرهنگ بومی جزیره قشم باید حفظ شود

فرهنگ بومی جزیره قشم باید حفظ شود

رئیس تبلیغات اسلامی قشم تأکید کرد: مسائل فرهنگی و فرهنگ بومی جزیره قشم به ویژه شهر سوزا باید حفظ شود و تحت تأثیر گردشگران و توریست‌ها قرار نگیرد‌.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامعلی کاظمی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در دیدار با شهردار و شورای شهر سوزا تأکید کرد: باتوجه‌به اینکه نهاد ارزشمند سازمان تبلیغات اسلامی، باهدف رسالت عظیم تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب اسلام و شناساندن آن به مردم بنا شده است، لذا بیش‌ازپیش بر گسترش همکاری‌های متقابل به‌منظور پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید می‌شود.

 

وی افزود: پیشرفت فرهنگی تنها با تلاش گسترده و خرد جمعی امکان‌پذیر است و امیدواریم با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری، به این مهم دست یابیم.

 

رئیس تبلیغات اسلامی قشم تأکید کرد: مسائل فرهنگی و فرهنگ بومی منطقه باید حفظ شود و تحت‌تأثیر گردشگران و توریست‌ها قرار نگیرد‌.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظمی در ادامه خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه‌ای که بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است تبلیغ دین و اطلاع‌رسانی دینی است که مایه سعادت بشری و خوشبختی انسان‌هاست و باید در این امر تبلیغ دین، توجه ویژه به جوانان و نوجوانان از سوی نهادهایی همچون سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری صورت بگیرد.

 

وی همچنین از اعلام آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی، آماده همکاری در اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر سوزا خبر داد.

 

شهردار سوزا نیز در این دیدار از سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان پل ارتباطی جامعه با نهادهای فرهنگی یاد و تأکید کرد: انتظار می‌رود در راستای ترویج اعتلای فرهنگ ناب اسلام، روزبه‌روز این پل مستحکم‌تر شود.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از