حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/02/04 | 2024/04/23

Logo

هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت؛

عملیات گازرسانی به میناب آغاز شد

عملیات گازرسانی به میناب آغاز شد

با حضور استاندار هرمزگان، عملیات اجرایی گازرسانی به شهر میناب آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی دوستی نماینده عالی دولت در استان هرمزگان صبح دوشنبه ۶ شهریورماه هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت به‌منظور بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف در شرق هرمزگان، راهی میناب شد.

استاندار هرمزگان در اولین برنامهٔ خود پس از استقبال رسمی فرماندار ویژه و مسئولان شهرستان میناب با همراهی جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در گلزار شهدای میناب حاضر شده و با نثار فاتحه و اهدای گل ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و شهدا به مقام شامخ شهدای شهر میناب ادای احترام کرد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، در اولین برنامهٔ کلنگ‌زنی امروز خود با همراهی حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر میناب را بر زمین زد.

این پروژه در مدت‌زمان یک سال با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

حجم عملیات اجرایی گازرسانی به شهر میناب، احداث ۳۰۰ کیلومتر خط شبکه و ۲۴ کیلومتر خط تغذیه است که برای آن ۱۷ هزار و ۵۰۰ انشعاب در نظر گرفته شده و ۲۱ هزار و ۲۲۲ خانوار مینابی را از نعمت گاز شهری برخوردار خواهد کرد.

 دوستی امروز پروژه‌های بزرگی را در شهرستان میناب کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد کرد که شروع طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها در شهر میناب از جمله پروژه‌های مهم امروز است. مقصد بعدی استاندار هرمزگان شهرستان رودان خواهد بود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از