حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت:

علاقه‌مندان به کشور حتماً در انتخابات شرکت کنند

علاقه‌مندان به کشور حتماً در انتخابات شرکت کنند

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: همه علاقمندان به جمهوری اسلامی و هر کسی که به ایران علاقه دارد و خود را مسئول می‌داند، حتماً در انتخابات شرکت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ سپهر خلجی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره اظهارات برخی در مورد بی‌اهمیت بودن مشارکت مردم در تعیین سرنوشت، اظهار کرد: شرکت در انتخابات و مشارکت در تعیین سرنوشت غیر از این که تکلیف شرعی است، طبیعتاً یک حق است، حق تعیین سرنوشت و انتخاب کردن.

وی با اشاره به فلسفه انتخابات افزود: فلسفه انتخابات به این تاکید می‌کند که هر فرد می‌تواند در مسیری که قرار است طی شود، نقش داشته باشد و سهیم شود. این فرصت در هر مرحله و به هر شکلی که انتخابات برگزار می‌شود، فراهم است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با تاکید بر اهمیت انتخابات گفت:‌ عدم حضور در انتخابات یا بی‌اهمیت بودن آن بی‌منطقی است، چرا که حضور در انتخابات دارای منطق روشنی است و بدون شک اهمیت دارد.

وی با اشاره به انتخابات مجلس تصریح کرد:‌ انتخابات مجلس می‌تواند منجر به تغییر مسیر قانون گذاری اصلاح روندها، قانون‌گذاری مطلوب و حل مشکلات از طریق دستگاه‌های اجرایی گردد. به عبارت دیگر، قرار گذاشتن یک قانون موثر در مجلس، مسیر بهبود خدمات به مردم را فراهم می‌کند.

خلجی در پایان تأکید کرد: همه علاقمندان به جمهوری اسلامی و هر کسی که به ایران علاقه دارد و خود را مسئول می‌داند، حتماً در انتخابات شرکت کند. امیدواریم تاکتیک پرشورانه در انتخابات به وجود بیاید و فرآیند انتخابات با انگیزه و اشتیاق مردم همراه باشد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از