حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/04/29 | 2024/07/19

Logo

برای استقلال و پرسپولیس؛

عرضه 51 درصد سهام کنترلی لغو شد

عرضه 51 درصد سهام کنترلی لغو شد

طبق اطلاعیه فرابورس ایران چون تقاضایی برای بررسی صلاحیت فنی و مدیریتی به سازمان خصوصی‌سازی واصل نشد، بنابراین عرضه کنترلی 51 درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس منتفی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از فارس؛ بر اساس اطلاعیه‌ای که برای عرضه عمده سهام کنترلی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس در نماد پرسپولیس چهار از سوی فرابورس اعلام شده بود، آمده است: با توجه به اینکه تا تاریخ سوم دی‌ماه ۱۴۰۲ تقاضایی برای بررسی صلاحیت فنی و مدیریتی به سازمان خصوصی‌سازی واصل نشده است، لذا عرضه سهام این باشگاه که قرار بود در تاریخ ۱۲ دی‌ماه انجام شود، موضوعیت نخواهد داشت.

همچنین در اطلاعیه دیگری در مورد عرضه ۵۱ درصد سهام کنترلی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران در نماد استقلال چهار آمده است با توجه به اینکه تا تاریخ سوم دی‌ماه ۱۴۰۲ تقاضایی برای بررسی صلاحیت فنی و مدیریتی به سازمان خصوصی‌سازی واصل نشده لذا عرضه سهام استقلال در تاریخ ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۲ موضوعیت نخواهد داشت.

دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس سال گذشته از طریق بازار پایه فرابورس عرضه اولیه شدند و تبدیل به شرکت سهامی عام شدند و امسال قرار بود در راستای واگذاری دارایی‌ها و مولدسازی ۵۱ درصد سهام این دو باشگاه به صورت کنترلی و مدیریتی عرضه شود که چون این دو عرضه عمده مشتری نداشت بنابراین فعلاً لغو شده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از