حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

سرپرست ستاد کانون‌های مساجد هرمزگان تأکید کرد:

ضرورت تعامل طلاب در پروژه‌های فرهنگی هنری مساجد

ضرورت تعامل طلاب در پروژه‌های فرهنگی هنری مساجد

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان بر ضرورت همراهی و تعامل طلاب و روحانیون در پروژه های فرهنگی هنری مساجد تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز؛» اسلام خواجه‌یی در نشست شورای تبلیغ استان هرمزگان که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت روحانیون در رویدادهای مختلف فرهنگی هنری ازجمله نظارت بر محتوای جشنواره های تئاتر و سرود می‌باشیم. 

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان با اشاره به برخی از رخدادهای فرهنگی هنری کانون‌های مساجد هرمزگان، افزود: در طول سال برنامه‌های شاخصی ازجمله جشنواره ملی آسمان هشتم که به میزبانی کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) روستای کردر رضوی در رشته‌های تئاتر و سرود و همچنین جشنواره تئاتر ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستایی به میزبانی کانون امیرالمومنین حضرت علی(ع) روستای سرباران در شهرستان میناب برگزار می‌شود.

 

 وی با بیان اینکه جشنواره تئاتر کانون‌های مساجد روستایی امسال در گستره استانی و به میزبانی روستای سرباران برگزار خواهد شد، گفت: ضروری است که روحانیون و طلاب روستاهای همجوار سرباران در زمینه نظارت بر محتوای آثار با دبیرخانه برگزاری جشنواره همکاری و تعامل داشته باشند.

 

وی از کانون‌های فرهنگی هنری به عنوان یکی از بازوان امامان جماعت در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری و در نتیجه فعال کردن مساجد نام برد و بیان کرد: معتقدیم که همه فعالیت‌ها در حوزه مسجد باید با نظارت امام جماعت برگزار شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از