حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

استاندار هرمزگان:

شهادت رئیس‌جمهور و هیئت همراه داغ بزرگی است

شهادت رئیس‌جمهور و هیئت همراه داغ بزرگی است

استاندار هرمزگان گفت: این ضایعه دردناک، داغ بزرگی است و آنچه که به ما تسکین می‌دهد حضور و همدردی مردم است، ما تجربه تاریخی داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از اداره کل روابط‌عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان که با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع)، فرماندار بندرعباس، رئیس اتاق بازرگانی و جمعی از مسئولان دولتی با عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور محبوب و مردمی کشور و هیئت همراه از جمله وزیر امور خارجه، امام‌جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تیم حفاظت ریاست‌جمهوری، اظهار داشت: این واقعه دردناک را به مقام معظم رهبری، تمام ملت ایران اسلامی و مردم شریف هرمزگان تسلیت می‌گویم.

وی افزود: این ضایعه دردناک، داغ بزرگی است و آنچه که به ما تسکین می‌دهد حضور و همدردی مردم است، ما تجربه تاریخی داریم و در برهه‌های مختلف خون شهیدان باعث ماندگاری انقلاب شده و ادامه راه این انقلاب برگرفته از خون شهدا بوده است. 

استاندار هرمزگان گفت: این خون‌های پاک شهدای امروز نیز در راه خدمت به مردم بر زمین ریخته شده و قطعاً جان تازه‌ای به انقلاب اسلامی خواهد داد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری مسیر را مشخص کردند و تأکیدی که داشتند ادامه خدمت بدون وقفه به مردم عزیز بود و اینکه حرکت جمهوری اسلامی با تمام قدرت و قوا ادامه خواهد داشت، مردم ایران ازاین‌دست تجربه‌های سخت بسیار دارند و روزبه‌روز مستحکم‌تر شدند تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی یعنی امام عصر بدهند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: خدمات بی‌وقفه به مردم مطابق منویات و دستورات مقام معظم رهبری ادامه دارد، از دیروز نیز با تشکیل جلسات فوق‌العاده تصمیماتی برای مسائل مختلف اتخاذ شد و بازدیدی هم از بندر شهید رجایی و گمرکات داشتیم.

وی افزود: برای گرامیداشت و بزرگداشت شهدای عزیز از ظهر امروز مراسماتی در سراسر استان برگزار خواهد شد که اطلاع‌رسانی در این زمینه صورت خواهد گرفت.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از