حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

همزمان با جشن آغاز امامت صاحب‌الزمان(عج)؛

زیباسازی پل ولی‌عصر در بندرعباس رونمایی شد

زیباسازی پل ولی‌عصر در بندرعباس رونمایی شد

آئین رونمایی از زیباسازی پل ولی‌عصر در بندرعباس همزمان با جشن آغاز امامت حضرت مهدی (عج) با حضور شهردار بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در مراسم رونمایی از زیباسازی پل ولی‌عصر (عج) که همراه با جشن سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) همراه بود، ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و تشکر از ایثارگران و جانبازان که باعث ایجاد امنیت و آرامش این مردم هستند اظهار کرد : این پل به «پل ولی‌عصر (عج)» معروف است که رونمایی از زیباسازی این پل همزمان با جشن سالروز امامت حضرت مهدی (عج) همراه بوده و این جشن را خدمت مردم عزیز استان تبریک می‌گویم.

وی به نورپردازی پل ولی‌عصر اشاره کرد و اظهار داشت : زیبا سازی این پل توسط شهرداری منطقه دو انجام شده است که ستون های آن از درخت لور و سقف آن بصورت سه بعدی همراه با تصاویر پرندگان دریایی است و نور پردازی زیبایی نیز شده است.

 

وی در ادامه به پروژه‌های دیگر شهرداری از جمله ایستگاه کارگری اشاره کرد و افزود: ما هر هفته در خصوص پروژه‌های شهرداری در سطح شهر بندرعباس برنامه خواهیم داشت که یکی از این پروژه‌ها ایستگاه کارگری است که به همت شهرداری منطقه یک، سازمان میادین و خدمات شهری و خانه کارگر، بزودی در مراسمی به بهره برداری خواهد رسید‌.

 

شهردار بندرعباس از افتتاح پارک باغ وحش مصنوعی «ساوانا» خبر داد و بیان داشت: در هفته آینده، به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)، پارک باغ وحش مصنوعی ساوانا که در همجواری پارک دباغیان واقع شده است و ۶۴ گونه از حیوانات در این پارک وجود دارد به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

نوبانی در پایان به پروژه‌های دیگر نیز اشاره کرد و اذعان داشت: پروژه‌های دیگری نیز در شهرک پیامبر اعظم(ص) و گلشهر شمالی و پردیس در دست اجرا داریم که طی مراسمی به بهره‌برداری و کلنک‌زنی خواهد رسید.

انتهای خبر/

زیباسازی پل ولی‌عصر در بندرعباس رونمایی شد

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از