حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

انبارلویی در گفتگو با دانا:

رژیم صهیونیستی به دنبال انحراف افکار عمومی است

رژیم صهیونیستی به دنبال انحراف افکار عمومی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی تلاش می کنند مسائل جدید خلق کنند تا افکار عمومی دنیا را سرکار گذاشته و آنها را از توجه به مسئله غزه منحرف کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به دور تازه جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی پس از پایان آتش‌بس گفت: رژیم صهیونیستی با عملیات پیش دستانه طوفان الأقصی وارد فرآیند فروپاشی شده است و با سرعت در این مسیر حرکت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تلقی رهبر انقلاب از این عملیات شکست غیر قابل ترمیم برای صهیونیست‌ها بوده، عنوان کرد: صهیونیست‌ها هرچه تلاش می‌کنند این شکست را مرمت کنند، موفق نمی‌شوند از این رو هم اسرائیل و هم آمریکا به دنبال هدفی نامعلوم هستند اما تحرکات سیاسی و نظامی آنها منجر به پیچیده تر شدن هر روز اوضاع شده است.

انبارلویی با بیان اینکه صهیونیست‌ها امروز با افکار عمومی تهییج شده توام با بی زاری از این رژیم مواجه هستند، تصریح کرد: بیش از ۵۰ روز است که غزه با شدیدترین بمباران‌های هوایی مواجه است اما حتی یک وجب از این خاک به تصور و تثبت صهیونیست‌ها در نیامده است، ممکن است ارتش رژیم صهیونیستی چند وجب پیش روی داشته باشد، اما نتوانسته است تجاوزگری خود را تثبیت کند چون در این صورت زیر آتش گردان‌های القسام خواهد بود.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه صورت فعلی رژیم صهیونیستی شکست حتمی است، تأکید کرد: آنها هر روز تلاش می‌کنند مسائل جدید خلق کنند تا افکار عمومی دنیا را سرکار بگذارند و آنها را از توجه به مسئله غزه منحرف کنند، اما نه زمان کافی دارند و نه مکان تثبیت شده ای در اختیار آنهاست.

انبارلویی ادامه داد: تبهکاری و ستم آشکار رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین هیچ موفقیتی را برای آنها به ارمغان نیاورده است، اقدامات آنها حتی در اروپا و آمریکا مورد نفرین مردم است.

وی با اشاره به اینکه دیپلماسی هوشمندانه ایران و وحدت نیروهای مقاومت در میدان منجربه این شده که گیجی ممتدی در اتاق فکر صهیونیستی ایجاد شود، تصریح کرد: افشاگری زندانیانی که در روزهای اخیر آزاد شدند موجب شده است جهان در برابر نقض حقوق بشر صهیونیست‌ها چه در زندان‌ها و چه در بیرون از زندان قرار بگیرد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: در شرایطی که یک ملت تحت شدیدترین شکنجه های روحی و جسمی قرار دارند، آمریکا، رژیم صهیونیستی و سه کشور آمریکایی یعنی آلمان، فرانسه و انگلیس مسئولیت این تصور سیاه را باید بپذیرند.

انبارلویی خاطرنشان کرد: غرب با یک جغرافیای سیاسی جدید در منطقه رو به رو شده که خطوط موجودیت خود را در منطقه تحمیل می کند و آمریکا به عنوان اصلی ترین حامی رژیم صهیونیستی نمی داند در این معرکه چه کند از این رو حملات دیوانه وار خود را در کرانه باختری و غزه به نمایش می گذارد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از