حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/03/04 | 2024/05/24

Logo

سرپرست کانون‌های مساجد هرمزگان خبر داد:

رقابت ۴۰۰نفر در ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم

رقابت ۴۰۰نفر در ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم

سرپرست کانون‌های مساجد هرمزگان گفت: بیش از ۴۰۰ نفر از نوجوانان و جوانان دختر و پسر عضو کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»، اسلام خواجه‌یی، شامگاه جمعه در حاشیه برگزاری ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم در روستای کردر رضوی شهرستان میناب گفت: بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم طی دو روز با شرکت بیش از ۴۰۰ نفر از پسران و دختران در دو رشته سرود و تئاتر به همت کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) در محوطه حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر رضوی برگزار شد.

وی افزود: ۲۴ گروه سرود و هشت گروه تئاتر از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاهای استان‌های خراسان رضوی، کرمان، یزد، بوشهر، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان در بخش پایانی این جشنواره با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان ادامه داد: مردمان ولایتمدار و خونگرم روستای کردر رضوی همچون پنج دوره گذشته جشنواره، منازل مسکونی خود را با تمام امکانات برای اسکان شرکت‌کنندگان در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار دادند.

خواجه ی‌یی، از پخش زنده رقابت ها در رشته‌های تئاتر و سرود و همچنین آیین اختتامیه از طریق شبکه استانی خلیج فارس و شبکه دو سیما و همچنین دعوت از خبرنگاران رسانه‌های مختلف مرکز استان هرمزگان برای پوشش خبری از نکات برجسته ششمین جشنواره ملی آسمان هشتم نام برد.

وی، ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی همه اهالی روستا با مجموعه کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) و دبیرخانه جشنواره در میزبانی شایسته از این رخداد فرهنگی هنری، گفت: امسال دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی در کنار کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) قرار گرفتند تا شاهد اثرگذاری هرچه بهتر جشنواره باشیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از