حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/09/20 | 2023/12/11

Logo

دیدار استاندار هرمزگان با خانواده شهید مدافع امنیت

دیدار استاندار هرمزگان با خانواده شهید مدافع امنیت

استاندار هرمزگان با حضور در منزل شهيد مدافع امنيت، شهيد سعيد پناهي‌فرد با خانواده اين شهيد والامقام ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مهدي دوستي شامگاه جمعه هفتم مهرماه در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت «سعيد پناهي فرد» ضمن عرض تبريك و تسليت خدمت خانواده اين شهيد معزز با بيان اين مطلب كه باید راه شهدا ادامه داشته باشد، اظهار کرد: قطعا توفیق شهادت نصیب هر کسی نخواهد شد.

 

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: شهادت، هدیه ارزشمندی است که خداوند نصیب بندگان پاکش می‌کند و خوش بحال آنان که در راه امنیت و آرامش همنوعان خود جهاد نموده و در این راه به فیض شهادت نائل می‌شوند.

 

رئیس شورای تامین استان هرمزگان گفت: قطعا با هماهنگی‌های بعمل آمده میان دستگاه‌های ذیربط قضایی، امنیتی و انتظامی عاملان این جنایت به سرعت شناسایی و دستگیر خواهند شد.  

 

استاندار هرمزگان گفت: مردم شریف و همیشه در صحنه استان هرمزگان فردا با حضوری پر شکوه در تشییع پیکر این شهید مدافع امنیت نشان خواهند داد همواره حامی خادمان خود در نیروی انتظامی و مدافعان امنیت و آسایش هستند و حماسه‌ای ماندگار خلق خواهند کرد.  

 

گفتنی است، مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام روز شنبه نهم مهرماه رأس ساعت ۸:۳۰ صبح از سه راه گمرک تا مسجد جامع بندرعباس برگزار می شود و بدینوسیله از عموم مردم شریف استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس برای حضور در این مراسم دعوت بعمل می‌آید. 

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از