حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

دانش‌آموزان منتخب هرمزگانی به دیدار رهبر شرفیاب می‌شوند

دانش‌آموزان منتخب هرمزگانی به دیدار رهبر شرفیاب می‌شوند

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان گفت: دانش‌آموزان منتخب هرمزگانی به دیدار رهبر شرفیاب می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خبرگزاری بسیج هرمزگان، جعفر اسلامی جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار کرد: هفته بسیج دانش‌آموزی از هشتم آبان آغاز و تا ۱۳ آبان که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و دانش‌آموز است ادامه دارد و در این هفته برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است.

 

وی با اشاره به «جبهه مقاومت غزه و کودکان مظلوم فلسطین» اذعان داشت: با توجه به اهمیت جبهه مقاومت در فلسطین و غزه، در همین راستا برنامه های بسیج دانش آموزی برگزار می شود.

 

اسلامی، یکی از مهم‌ترین برنامه هفته بسیج دانش آموزی را ایجاد فضای گفتمان سازی با دانش آموزان برشمرد.

 

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) درامور اقشار بسیج استان هرمزگان در امور اقشار بسیج به تشریح برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی پرداخت و گفت: یک‌هزار و ۶۰۰ واحد بسیج دانش‌آموزی استان هر کدام به صورت مجزا برنامه‌های متنوعی را در عرصه‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌اند.

 

وی گفت: ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در هرمزگان شامل برنامه‌های فرهنگی «برگزاری مسابقات قرآن، سرود و تئاتر» و همچنین برنامه‌های علمی در سطح مدارس و واحدهای مقاومت است.

 

اسلامی، فعالیت‌های گروه های جهادی سازندگی در حوزه بسیج دانش‌آموزی در مدارس را یکی دیگر از برنامه‌های این هفته نام برد.

 

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان ابراز داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی، برنامه‌های ورزشی توسط واحدهای مقاومت برنامه برگزار می‌گردد و همچنین چندین برنامه ویژه و خاص با مشارکت تمام دانش‌آموزان و مجموعه‌های دانش‌آموزی انجام می‌شود.

 

وی بیان داشت: طبق روال هرساله ویژه برنامه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه توسط بسیج دانش‌آموزی انجام می‌شود و امسال نیز در همه شهرستان‌ها و مرکز استان گردهمایی پر شکوه ۱۳ آبان ماه برگزار می‌شود.

 

به گفته اسلامی، در یوم الله ۱۳ آبان ماه دانش‌آموزان انقلابی در حمایت از مردم غزه و کودکان مظلوم فلسطین تجمع می‌کنند.

 

وی، یادواره شهدای دانش‌آموز در شهرستان‌های مختلف، توزیع دوهزار بسته لوازم‌التحریر با تمثال شهدا و وصیت‌نامه شهدا را جزو برنامه‌های مهم و اثرگذار در هفته بسیج دانش‌آموزی اعلام کرد.

 

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان همچنین از افتتاح واحدهای بسیج دانش‌آموزی در مدارس غیرانتفاعی استان هرمزگان در هفته بسیج دانش‌آموزی خبر داد و گفت: چند واحد آموزشی غیرانتفاعی تحت عنوان «چفیه‌های بهشتی» به صورت نمادین افتتاح می‌شود.

 

اسلامی اذعان داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده به مناسبت روز دانش‌آموز، بنا داریم که تعدادی از دانش‌آموزان منتخب هرمزگانی به دیدار مقام معظم رهبری «مدظله العالی» شرفیاب شوند.

 

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان ما آینده سازان انقلاب اسلامی هستند و بایستی گفتمان‌سازی در مدارس صورت بگیرد، گفت: دانش‌آموزان ما باید بر خلاف آرمان و اهداف دشمنان در گام دوم انقلاب دنباله روی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی اسلامی ایران باشند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از