حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/04/03 | 2024/06/23

Logo

حضور ووشوکاران هرمزگان در مسابقات لیگ برتر کشور

حضور ووشوکاران هرمزگان در مسابقات لیگ برتر کشور

تیم ووشو استان هرمزگان در رقابت های لیگ برتر ووشو کشور شرکت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «هرمز»؛ تیم ووشو فولاد هرمزگان به نمایندگی از این استان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر کشور امروز  به مصاف تیم‌های رنگ فیروزه شیراز و هیئت قم می‌رود.

در بخش نوجوانان ساندا و در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم  امیر حسام محمدی و محمد امین زینلی، در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم بنیامین کرمی و در وزن منفی ۵۶ کیلوگرم ماهان احمد پور به مصاف حریفان خود می‌روند.

در بخش جوانان سانداکار و در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم نیز امیر محمد لیموچی و یاسین ابرم، در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم امیر محمد بازگیر و عبدالکریم صالحی، در وزن منفی ۵۶ کیلوگرم ایلیا ضمیری و ماهان خانه کشی، در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم رضا خورشیدی و مهرشاد امینی، در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم رامین رضایی و پوریا صادقی، در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم علی فتوحی و محمد مهدی امیری، در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم امیر پریده و سید اعلا میری و در وزن منفی هشتاد کیلوگرم سید علی میری و پارسا پور استقامت با حریفان خود روبرو می‌شوند.

در بخش تالو نیز امیر حسین چرزه ( فرم – چانگ چوان)، امیر حسین باقرزاده (فرم- جین شو -چیانگ شو)، عرفان زارعی (فرم- نن چوان – نن گوئن)، سپهر ذوقی(فرم- تایچی چوان  – تایچی جین)، رضا سیاه مشته ای ( فرم- دائو گوئن – گوئن شو) به روی صحنه می‌روند.

در این سری رقابت ها محمد مراد پور به عنوان سرپرست، کیوان شیر آقایی به عنوان مدیر فنی، مظفر خضری وعارف رگبار به عنوان مربیان ساندا و طاهر قاسمی و محمد سلیمان پور به عنوان مربیان تالو  و  میثم زاهدی به عنوان مربی بدنساز تیم هرمزگان را همراهی می‌کنند.

شرکت پالایش نفت بندرعباس حمایت از تیم ووشو را عهده دار شده است چرا که هرمزگان یکی از استان‌های موفق کشور در رشته ووشو به شمار می‌رود.


منبع: پایگاه خبری هرمزگان ورزشی

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از