حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

امام جمعه رودان:

حادثه تروریستی کرمان نشانه ضعف جبهه تکفیر است

حادثه تروریستی کرمان نشانه ضعف جبهه تکفیر است

امام جمعه رودان گفت: دشمنان عامل شکست‌های راهبردی خود را حاج‌قاسم می‌دانند و حادثه تروریستی کرمان در سالروز شهادت شهید سلیمانی، نشانه ضعف جبهه تکفیر است.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام محمد بارانی ظهر امروز در نماز جمعه عبادی سیاسی رودان ضمن محکومیت جنایت تروریستی کرمان، آن را نشانه بغض و کینه دشمن از انتشار و تقویت مکتب سلیمانی ارزیابی و اظهار کرد: دشمنان عامل زوال و شکست‌های راهبردی خود را حاج قاسم و جمهوری اسلامی را بزرگترین سد در برابر خود می‌بینند لذا خشم خود را با این جنایات نشان می‌دهند.

امام جمعه شهرستان رودان، شهید سلیمانی را پرچم‌دار و قهرمان مبارز با داعش معرفی و تصریح کرد: حادثه تروریستی در سالگرد شهادت ایشان ضعف و زبونی جبهه تکفیر در برابر جبهه مقاومت را نشان می‌دهد که صرفا قادرند دست به عملیات‌های کور علیه مردم بی‌گناه بزنند.

وی حضور در اجتماعات مختلف در دفاع از انقلاب و ولایت و عشق و ارادت‌شان به شهید سلیمانی را غیر قابل تحمل برای دشمن دانسته و افزود: دشمن از ارتباط مردم و تعمیق علاقه مردم به سردار شهیدشان پس از چهار سال به شدت عصبی است و سوی دیگر با توجه به شکست در احیای اغتشاشات در سالگرد آن و نزدیک شدن به انتخابات اسفندماه در تلاش برای امنیتی‌سازی فضای کشور و ایجاد التهاب در فضای عمومی جامعه است تا در روند انتخابات تأثیر بگذارد و دلیل تاکید رهبری عالیقدر بر امنیت به عنوان چهار اصل راهبردی انتخابات همین می‌تواند باشد.

حجت‌الاسلام بارانی با اشاره به پذیرش مسئولیت جنایات کرمان توسط گروهک تروریستی داعش گفت: ملت ایران پشت پرده این جنایات را نه این ولد نامشروع بلکه آمریکا و صهیونیست می‌داند و قطعا عامل ذاتی و علت‌العلل همه حوادث تروریستی در منطقه استکبار جهانی و امثال داعش جز با اراده آن‌ها گامی برنخواهند داشت لذا فریاد این ملت قهرمان و انقلابی باز هم مرگ بر آمریکاست. 

وی عنوان کرد: یقیناً انتقام خون شهیدان در سطح خود توسط سربازان و همسنگران حاج قاسم گرفته خواهد شد اما دشمن بداند شهادت کرامت، شرافت و افتخار ماست و خون شهیدان جوششی خواهد داشت که نابودی شما را رقم و زوال و روند اخراج شما را از منطقه سرعت خواهد خواهد داد.

امام جمعه شهرستان رودان، ضمن تشکر و قدردانی از مجاهدت شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی کشور بیان کرد: اگر نبود این مجاهدت‌های مخلصانه هر روز این جنایات را در سطح کشور شاهد بودیم لذا ملت ما ضمن تشکر از فرزندان مجاهد خود و دعای خیر برای موفقیت آن‌ها خواستار پیگیری عوامل این جنایت و برخورد جدی با آمرین و عاملین آن هستند.

حجت‌الاسلام بارانی با اشاره به فرمایشات رهبر عالیقدر انقلاب پیرامون انتخابات گفت: یک عده به هر دلیلی به دنبال القای یاس و ناامیدی در بین مردم و عدم حضور پرشور در انتخابات هستند اما بدانند که قطعا این خواست دشمن و در جهت تحقق توطئه‌های آنهاست لذا مخالفت با انتخابات، مخالفت با جمهوری اسلامی و اسلام و خلاف وطن دوستی است زیرا تضعیف ایران و اسلام را به دنبال خواهد داشت.

وی حضور پرشور در انتخابات را وظیفه همگانی دانسته و ضمن توصیه به حضور همگان در میدان جهاد تبیین تصریح کرد: امروز دفاع از حرم یعنی اعلام موضع قاطع و دقیق در حمایت جمهوری اسلامی و جهاد تبیین، امروز میدان مجاهدت دفاع از حرم حضور در میدان انتخابات است و به فضل الهی ملت عزیز ایران با حضور پرشور در انتخابات باز هم صحنه‌ای طلایی از غیرت، شجاعت و بصیرت را رقم خواهند زد‌.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از