حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

مدیرعامل فولاد هرمزگان خبر داد:

تولید با کیفیت‌ترین اسلب کشور در فولاد هرمزگان

تولید با کیفیت‌ترین اسلب کشور در فولاد هرمزگان

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و به روز هم اکنون تولید با کیفیت‌ترین اسلب را در کشور در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از دنیای معدن، عطاالله معروفخانی در مراسم افتتاحیه سومین کنفرانس بین المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در بندرعباس گفت: سال گذشته با تلاش همه همکاران خود در شرکت فولاد هرمزگان موفق شدیم ۳۶ رکورد ثبت و از ظرفیت اسمی تولید عبور کنیم.

 مدیرعامل فولاد هرمزگان فزود: امسال با ثبت ۲۸ رکورد در سخت‌ترین شرایط در حوزه تولید صادرات و افزایش درآمد رکورد خوبی به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه این کنفرانس با همت همه همکاران و مدیران شرکت فولاد مبارکه و شرکت فولاد هرمزگان در حال برگزاری است و هم افزایی و استفاده از تکنولوژی‌های جدید در صنعت فولاد و آهن از دستاوردهای برگزاری کنفرانس‌های قبلی بوده است.

معروفخانی یادآور شد: انتظار داریم با جمع‌بندی ایده‌ها و اهداف صنعت فولاد در این کنفرانس بتوانیم از آخرین تکنولوژی‌های روز جهان در شرکت‌های فولادی داخلی استفاده کنیم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان با بیان اینکه اگر رکوردها امروز پشت سر هم ثبت می‌شود حاصل استفاده از تکنولوژی‌های جدید صنعت فولاد در جهان است افزود: امروز ۳۰ پروژه در شرکت فولاد هرمزگان بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ما در صددیم در شرکت فولاد هرمزگان با استفاده از تکنولوژی‌های جدید بهره‌وری را در این شرکت ارتقا دهیم.

 وی بیان داشت: ما به دنبال دستیابی به اولین فولاد سبز در ایران هستیم و با کاهش مصرف گاز به دنبال این هستیم که به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنیم.

معروفخانی تاکید کرد اهداف ما در برگزاری این کنفرانس توسعه صنعت فولاد کشور است و خوشبختانه تاکنون استقبال خوبی از سوی مدیران صنعت فولاد اساتید و استادان دانشگاه برای برگزاری هر سه کنفرانس فولادسازی در کشور بوده‌ایم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در پایان تاکید کرد: برگزاری این کنفرانس توسط شرکت فولاد هرمزگان برای توسعه صنعت فولاد و آهن کشور بسیار تاثیر گذار است و امیدواریم برای تولید محصولات فولادی کیفی در ایران گام‌های اساسی برداشته شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از