حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/03/06 | 2024/05/26

Logo

دادستان رودان خبر داد:

توقیف ۱۲۷ کارت‌سوخت و خودروی متخلف در رودان

توقیف ۱۲۷ کارت‌سوخت و خودروی متخلف در رودان

دادستان عمومی و انقلاب رودان از آغاز توقیف ۱۲۷ خودرو و کارت سوخت رانندگان متخلف دخیل در قاچاق سوخت در این شهرستان خبر داد.

محسن بهرامی نیکخو در گفتگو با خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» با اعلام این خبر اظهار کرد: در روز‌های اخیر بازدیدی از جایگاه‌های توزیع سوخت شهرستان داشته‌ایم که در نتیجه آن ضمن شناسایی عوامل ایجاد صف‌های طولانی سوخت، برای آن‌ها چاره اندیشی شد.

وی افزود: با توجه مقابله و مبارزه با قاچاق سوخت در شهرستان رودان ۱۲۷ خودروی فعال در حوزه قاچاق سوخت شناسایی شدند و از امروز(بیست و هفتم فروردین‌ماه) فرآیند توقیف این خودروها در شهرستان آغاز شده است.

دادستان عمومی و انقلاب رودان ادامه داد: علاوه بر توقیف خودروهای متخلف در سامانه راهور، کارت سوخت این خودروها نیز در سامانه کارت سوخت نیز غیرفعال می‌شوند.

بهرامی نیکخو با اشاره به توقیف بیش از هزار خوردرو و کارت سوخت متخلق دخیل در قاچاق سوخت و نارضایتی مردم در سال گذشته عنوان کرد: با هرگونه تخلف، کوتاهی، قصور یا ترک فعل در حوزه تأمین سوخت برخورد قانونی خواهد شد و دادستانی در مسیر صیانت از حقوق عامه از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

وی گفت: عواقب و مجازات در اختیار قرار دادن کارت سوخت و فروش آن به دیگران به عهده مالک و راننده بوده و طبق قانون ارگانی حق هیچ گونه دخالت در این امور را ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب رودان با هشدار به رانندگان متخلف بیان کرد: استفاده از کارت سوخت صرفاً برای وسیله نقلیه مربوطه مجاز است و سوخت‌گیری با کارت‌های دیگر تخلف بوده و موجب مسدود شدن کارت سوخت و برای آ‌ن‌ها پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

بهرامی نیکخو خاطر نشان کرد: نظارت بر عرضه سوخت در جایگاه‌های شهرستان به صورت محسوس و غیرمحسوس ادامه دارد و تخلفات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از