حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1402/09/08 | 2023/11/29

Logo

توسط بسیج سازندگی استان هرمزگان انجام می‌شود؛

توزیع بیش از 1300 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند

توزیع بیش از 1300 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان از برگزاری آئین ازدواج آسان و اهدا 1300 سری جهیزیه توسط بسیج سازندگی استان به زوج‌های جوان و نیازمند خبر داد.

یاسین باوقار، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: در جهت تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر فرهنگ‌سازی ازدواج آسان ۱۳۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان هرمزگانی اهدا خواهد شد. 

 

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان افزود: اقلام جهیزیه‌ شامل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و جاروبرقی و ظروف واتو و فرش و پتو و سرویس قاشق و چنگال  است که با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان در جامعه و کمک به افزایش جمعیت به زوج‌های جوان سراسر استان اهدا خواهدشد.

 

باوقار ضمن اعلام مشارکت کمیته امداد در تهیه این جهیزیه‌ها گفت: قریب به ۶۰۰ سری از جهیزیه ها متعلق به مدد جویان کمیته امداد است. باوقار دستگیری از نیازمندان، تشویق جوانان به امر ازدواج و همچنین حمایت از تولید کالای ایرانی و تولید کنندگان داخلی را از اهداف دیگر اجرای این طرح دانست و گفت: بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی  با روحیه بسیجی وایثارگری برای خدمت به مردم و نیازمندان در صحنه حضور دارند و تلاش های گسترده‌ای را در راستای محرومیت زدایی و کمک به اقشار مختلف جامعه انجام می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی در حوزه محرومیت‌زدایی اقدامات مهمی انجام داده است، خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلفی برای رفع محرومیت اقدامات شایسته و ارزشمندی انجام داده که در زمینه‌های مختلف از جمله ساخت سد تغذیه مصنوعی دشت سیرمند، راهسازی، ساخت مسکن مددجویان و مسجد در روستاهای محروم، اجرای طرحهای بزرگ آبرسانی به مناطق محروم و غیره بوده است.

 

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان در پایان اضافه کرد: بسیج سازندگی پای کار ازدواج جوانان آمده تا علاوه بر ترویج ازدواج آسان بتواند مشکلات زوجین نیازمند را در حد توان مرتفع کند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از