حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

فرمانده سپاه ناحیه کیش:

برای ماندگاری استقلال کشور در انتخابات شرکت می‌کنیم

برای ماندگاری استقلال کشور در انتخابات شرکت می‌کنیم

فرمانده سپاه ناحیه کیش گفت: برای نا امید کردن دشمن و برای اینکه استقلال کشور ما همیشگی باشد و تسلیم نشود ما همیشه باید در صحنه حضور داشته‌ و در انتخابات شرکت کنیم.

محمد میردادزاده فرمانده سپاه ناحیه جزیره کیش در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی به ویژه در حوزه انتخابات مجلس اهمیت بسیار ویژه دارد، اظهار کرد: وقتی که خودمان نمایندگان‌ را انتخاب می‌کنیم و نیاز‌ها و مطالباتمان را به نمایندگان انتقال بدهیم، قطعا در مجلس هم مسائلی مطرح می‌شود که به درخواست مردم بوده‌است. 

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند به همراهی مردم برگزار خواهد شد، و من از همه کیشوندان و شهروندان جزیره کیش خواستارم که حضور حداکثری داشته‌باشند. 

فرمانده سپاه ناحیه جزیره کیش خاطرنشان کرد: به واسطه شرکت در انتخابات ما در چگونگی اداره مناطق آزاد اتفاقاتی بیفتد و تغییراتی ایجاد شود، ان‌شاءاللّٰه با حضور خودمان و انتخاب نماینده‌ی که اصلح باشد و نسبت به مشکلات منطقه آزاد اشراف داشته‌باشد، پیگیر باشد و مشکلات مناطق آزاد را حل کند و ان‌شاءاللّه مناطق آزاد جایگاه خودش را پیدا کند. 

میردادزاده ادامه داد: ان‌شاءاللّٰه نماینده‌ای وظیفه شناس را انتخاب خواهیم کرد و راهی مجلس خواهد شد، اگر ما در این انتخابات کم‌رنگ حاضر باشیم و یا شرکت نکنیم و نماینده‌ای که مد نظر است که می‌تواند مشکلات سازمان‌ها، مناطق آزاد و مشکلات قوانین و مقررات مناطق آزاد را حل کند راهی مجلس نکنیم پس نمی‌توانیم توقع ساماندهی شدن این مشکلات را داشته‌باشیم. 


وی تصریح کرد: اگر قرار است ما مشکلات مناطق آزاد را حل کنیم از همین الان باید نماینده‌ای را انتخاب کنیم که مطالبات ما را انتقال بدهد و خواهشمندم که همه مردم بحث انتخابات را جدی بگیرند تا ان شاءاللّٰه مشکلات تمام مناطق آزاد رفع شود. 


وی با اشاره به اینکه با شرکت در انتخابات قوانین و مصوباتی اجرا خواهد شد که مشکلات مناطق آزاد را رفع خواهد کرد بیان کرد: قوانین مناطق آزاد مشکلات خاصی را دارد در سال‌های اخیر مصوباتی که برای کل کشور اجرا شده شامل مناطق آزاد هم شده‌است و مشکلاتی را برای مناطق آزاد ایجاد کرده، ان‌شاءاللّٰه این را از نماینده‌ای که به مجلس خواهیم فرستاد، مطالبه خواهیم کرد.


وی ادامه داد: مسئله دوم صف بندی که اتفاق افتاده و جبهه گیری که دشمن انجام داده‌است رژیم غاصب صهیونیستی امیدوار است که حضور ما در پای صندوق‌های رأی کم‌رنگ شود و از طرفی استقلال کشورما و ایستادگی و مقاومت مردم، اعتقادات ما و ارزش‌های ما حکم می‌کند که پای صندوق‌های رأی حاضر شویم، برای نا امید کردن دشمن و برای اینکه استقلال کشور ما همیشگی باشد و تسلیم نشود مردم عزیز ما همیشه باید در صحنه حضور داشته‌باشند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از