حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/09/14 | 2023/12/05

Logo

فرمانده انتظامی رودان خبر داد:

افزایش چشمگیر انواع کشفیات در رودان

افزایش چشمگیر انواع کشفیات در رودان

فرمانده انتظامی رودان گفت: طی یکسال گذشته سبزقامتان نیروی انتظامی این شهرستان با تلاش های شبانه‌روزی در راه تامین امنیت در کشف انواع مواد مخدر و کالای قاچاق پیش گام بوده‌اند.

حسین زارعی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن گرامیداشت هفته فراجا به تقدیم ۵۷ شهید توسط فراجا در سال جاری اشاره و اظهار کرد: شهرستان رودان شهید مریدی را در راه امنیت جمهوری اسلامی تقدیم کرد که یاد و خاطره این شهید والا مقام همیشه زنده و راه او نیز توسط همکارانش به خوبی ادامه داده خواهد شد.

 

فرمانده انتظامی رودان به نقش مهم رسانه ها در دنیا اشاره کرد و گفت: قطعا اگر رسانه ها نباشند نمی‌توان در جبهه فرهنگی و اجتماعی موفق شد و رسانه‌ها با انتشار و پیگیری مطالبات مردمی نقش به سزایی در شکل‌گیری موفقیت‌های نظام مقدس ایفا می‌کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی در این هفته در شهرستان اجرا خواهد شد از حضور در نماز جمعه، دیدار با خانواده معظم شهدای انتظامی، برگزاری نشست‌های تبیینی و آموزشی در مدارس، برگزاری صبحگاه مشترک، برپایی میز خدمت، رژه متور سواران قانون‌مدار به عنوان برنامه‌های شاخص هفته یاد کرد.

 

فرمانده انتظامی رودان افزود: شعار امسال شهروند قانون مدار و پایش خدمت گذار است و پلیس مفتخر است که بیش از ۲۴ نوع خدمت را به مردم شریف ارائه می‌دهد.

 

وی ادامه داد: مردم ولایت مدار رودان همواره پای نظام و انقلاب بوده اند و نیروی انتظامی هم تلاش خواهد کرد تا بهترین خدمت را به آنها داشته باشد.

 

زارعی به میزان کشفیات سبزقامتان نیروی انتظامی شهرستان طی یک سال گذشته اشاره کرد و در ادامه گفت: با تلاش‌های شبانه روزی جان برکفان نیروی انتظامی در شهرستان رودان در اکثر حوزه های کشفیات افزایش چشمگیری نسبت به مدت مشابه در یک سال گذشته داشته‌ایم.

 

وی تصریح کرد: در این مدت کل کشفیات سرقت ۲۷۰ درصد، کشفیات مواد مخدر ۲۹ درصد، کشف سوخت قاچاق ۷۰ درصد، کشف سلاح جنگی ۴۵ درصد، کشف مشروبات الکی ۵۹ درصد، کشف سیگار قاچاق ۳۹ درصد افزایش داشته و در این میان نیز ۲۵۷ نفر از قاچاقچیان سوداگر مرگ دستگیری شده‌اند که در مجموع دستگیری‌ها نیز ۲۰ درصد افزایش داشته است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از