حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

رئیس جمهور مطرح کرد:

افتتاح ۱۵۷ پروژه صنعتی جلوه‌هایی از «ما می‌توانیم»

افتتاح ۱۵۷ پروژه صنعتی جلوه‌هایی از «ما می‌توانیم»

رئیس جمهور گفت: افتتاح ۱۵۷ پروژه صنعتی جلوه‌هایی از «ما می توانیم» است و نشان می‌دهد می‌توان کارهای بزرگ را رقم زد و یک گام بزرگ در جهت استقلال اقتصادی است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در آیین افتتاح ۱۵۷ طرح صنعتی در بندرعباس اظهار کرد: از این میزان پروژه‌ای که افتتاح می شود ۱۲۸ کارخانه اقتصادی و صنعتی در استان هرمزگان است و جا داشت در سفر به این استان به عنوان خادم ملت به تک تک این پروژه‌ها سر بزنم.

وی تصریح کرد: حق تمامی کسانی که این ۱۲۸ پروژه را در استان رقم زدند با این حضور ادا نمی‌شود البته این جلسه برای این است که از همه کسانی که در اجرای این پروژه‌ها تلاش کردند قدردانی شود.

رئیس جمهور عنوان کرد: از وزیر صمت، از استاندار پُر تلاش، از فعالان اقتصادی از مهندسان و مجریان و مشاوران و کارگرارانی که در این هوای گرم هرمزگان اجرای این پروژه‌ها را رقم زدند تشکر می‌کنیم، تلاش کارگران در این هوای گرم هرمزگان در این مجموعه ها قابل قدردانی است.

وی با اشاره به این امروز موضوع مهم تولید محور فعالیت‌های اقتصادی است و همه باید در جهت رشد اقتصادی کشور تلاش کنند، تاکید کرد: در یک حرکت جهادی این پروژه‌ها انجام شده که این مهم قابل قدردانی است به گونه‌ای که میزان سوختی که در این مجموعه (آیین بهره‌برداری از ۱۵۷ پروژه حوزه صنعت و انرژی) تولید می‌شود باعث بی‌نیازی از خارج کشور می‌شود زیرا کمبودها را باید از خارج می‌گرفتیم.

رئیسی با تاکید بر اینکه در کنار مدیریت تولید باید مدیریت مصرف نیز دنبال شود، تاکید کرد: در همه وزارت خانه‌های ما ضمن مدیریت تولید، استانداردسازی، افزایش صادرات تولیدات و مدیریت مصرف این تولیدات باید مد نظر باشد.

وی با بیان اینکه ۸۵ درصد این کار بزرگ و جهادی در دو سال گذشته رقم خورده است، گفت: یکی از حوزه‌های مهمِ استقلال، استقلال اقتصادی است؛ این کار بزرگ یکی از جلوه‌های مهم «ما می‌توانیم» است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از