حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

با حضور شهردار بندرعباس انجام شد؛

افتتاح وکلنگ‌زنی دو پروژه در شهرک پیامبر اعظم

افتتاح وکلنگ‌زنی دو پروژه در شهرک پیامبر اعظم

همزمان با میلاد سالروز میلاد با سعادت نبی اکرم(ص)، دو پروژه ورزشی و تفریحی در شهرک  شهرک پیامبر اعظم (ص) افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، همزمان با هفته وحدت و فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)، آئین کلنگ‌زنی بوستان فاز دو شهرک پیامبر اعظم (ص) و افتتاح و بهره برداری از زمین ورزشی شهید گمنام با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، اعضای شورای اسلامی شهر، حمزه عمرانی مدیر شهرداری منطقه چهار، سرهنگ حیدری فرمانده راهنمایی و رانندگی و سایر مدیران و مسئولان شهرداری برگزار شد.

 

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در این مراسم اظهار کرد: مجموعه زمین ورزشی شهید گمنام با مساحتی بالغ بر ۵ هزار متر مربع، شامل زمین والیبال ، بسکتبال ، زمین چمن مصنوعی فوتبال و فضای پیاده روی با مساحت ۱۶۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر  ۳۷۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان با همت اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری احداث و آماده بهره‌برداری و ارائه خدمات به شهروندان به خصوص ساکنان شهرک پیامبر اعظم (ص) می‌باشد.

 

وی در خصوص آیین کلنگ‌زنی بوستان فاز دو شهرک پیامبر اعظم (ص) افزود: این مجموعه با زیر بنای ۲/۱ هکتار در راستای خدمت‌رسانی و گسترش فضای سبز منطقه در دستور کار قرار دارد و امید است با تلاش بی وقفه نیروهای خدوم شهرداری در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

 

وی ادامه داد: این مجموعه شامل مسیرهای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، فضای سبز و فضای بازی کودکان، پارک بادی، فواره و آبنمای کف خشک، فضای تجاری و کافه و سایر استانداردهای لازم برای یک پارک محله‌ای خواهد بود.

 

وی با اشاره به مراسم پیش رو برای افتتاح پارک ساوانا در روز دوشنبه هفدهم مهرماه، افزود: با تلاش و کوشش پرسنل شهرداری و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده مقرر گشت تا پایان سال جاری با توجه به مناسبت‌های ملی و مذهبی هر هفته یک پروژه افتتاح، بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی شود.

 

نوبانی ضمن تاکید بر جمعیت حدود ۳۰ هزار نفری ساکن در شهرک پیامبر اعظم (ص) بیان داشت: حفظ زیبایی و فضای سبز منطقه و امکانات ایجاد شده در گرو مشارکت شهروندان و ساکنان شهرک خواهد بود و امید است با مشارکت مردم بتوان گام‌های بیشتری در جهت رفاه حال ساکنان شهرک برداشته شود.

 

وی با اشاره به پروژه‌هایی که در سال گذشته و سال جاری در این شهرک انجام شده ادامه داد: پروژه‌های دیگری برای سال آینده در دستور کار قرار دارد که چنانچه شهروندان همکاری و مشارکت بیشتری در حفظ و نگهداری و استفاده از این امکانات فراهم شده داشته باشند این امور میسرتر خواهد بود.

 

شهردار بندرعباس در پایان سخنان خود از زحمات همه دست اندرکاران و مسئولانی که در فراهم نمودن امکان سکونت و زیرساخت‌های مورد نیاز شهروندان این منطقه همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

 

یعقوب دبیری‌نژاد، نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، در سخنان خود ضمن تشکر و قدردانی از مدیر فعلی و اسبق شهرداری منطقه چهار و سایر مسئولانی که در افتتاح این پروژه همکاری داشته‌اند، گفت: چند ماه گذشته برای کلنگ‌زنی زمین ورزشی حاضر در مراسم حضور داشتیم و امیدواریم به همین سرعت در آینده نزدیک شاهد افتتاح دومین آبنمای کف خشک موزیکال شهر بندرعباس در بوستان فاز دو شهرک پیامبر اعظم باشیم.

 

وی نیز در ادامه سخنان خود از شهروندان خواست تا با حفظ و نگهداری و استفاده مناسب از این امکانات انرژی بخش و مشوق مسئولان شهرداری برای ساخت و سازهای بیشتر و فراهم نمودن امکانات بیشتر برای ساکنان منطقه باشند.

 

گفتنی است، مراسم افتتاحیه با برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع در راستای میلاد رسول اکرم (ص) ساعاتی ادامه داشت و در پایان مراسم با اهدای لوح از مدیر شهرداری منطقه چهار و سایر مسئولان ذیربط تشکر و قدردانی شد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از