حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/05 | 2024/02/24

Logo

همزمان با برگزاری سومین کنفرانس فولادسازی؛

افتتاح نمایشگاه جانبی فناورانه فولاد هرمزگان افتتاح شد

افتتاح نمایشگاه جانبی فناورانه فولاد هرمزگان افتتاح شد

در سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان، نمایشگاه جانبی فناورانه با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره فولاد هرمزگان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، به منظور تعامل و همکاری بیشتر و آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاهیان با نیازهای فناورانه شرکت فولاد هرمزگان، یک نمایشگاه جانبی در کنار سومین کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان برپا شد.

در این نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در پارک علم و فناوری استان هرمزگان، دانشگاه‌های استان هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان، شرکت آهن و فولاد ارفع، شرکت توکا صنعت فولاد هرمزگان، شرکت تامین فلزات هونام، شرکت سنگ و فولاد هرمزگان، شرکت نگین فولاد هرمزگان و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه غرفه دارند و به تعامل با یکدیگر و جامعه دانشگاهی و نخبگان می‌پردازند.

این نمایشگاه در روز نخست سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان با حضور بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و جمعی از مسئولان شرکت‌های فولادی افتتاح شد. همچنین مسئولان از غرفه‌های نمایشگاه بازدید کردند و با توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و دستاوردهای دانشگاهیان آشنا شدند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از