حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

همه آمدند؛

اعلام انزجار شیعه و سنی هرمزگانی از استکبار

اعلام انزجار شیعه و سنی هرمزگانی از استکبار

ساحل‌نشینان هرمزگانی با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ هم‌زمان با روز ۱۳ آبان‌ماه مردم دریا دل هرمزگانی با حضوردر راهپیمایی انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل اعلام کردند.


مردم ولایت‌مدار هرمزگانی که در راهپیمایی‌های سیاسی همواره حضور باشکوه دارند در راهپیمایی امروز نیز پرشورتر و تماشایی‌تر از سال‌های گذشته حضور داشتند؛ امروز مردم هرمزگان علاوه بر اعلام انزجار از استکبار جهانی از مردم مظلوم غزه نیز حمایت کردند.


صدای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مردم فلسطین حمایت، حمایت، مسلمین اتحدو اتحدو و... از کنار دریای خلیج همیشه فارس و عمان توسط پیر و جوان، کودک و نوجوان بلند بود و از جنوبی‌ترین نقطه کشور موج انزجار از استکبار و حمایت از مردم مظلوم فلسطین طوفانی کردند.

اعلام انزجار شیعه و سنی هرمزگانی از استکبار


در میان جمعیت می‌توان کودکان شیرخواری دید که همراه با پدر و مادرش به راهپیمایی آمده بودند؛ والدینشان نیز شعار می‌دادند که از زنان و کودکان فلسطین حمایت می‌کنند.

 

اعلام انزجار شیعه و سنی هرمزگانی از استکبار

دهه نودی و هشتادی‌ها نیز همراه با دوستان خود در این راهپیمایی باشکوه حضور داشتند؛ برخی‌ها در کف‌ دست‌ها و صورت‌های خود پرچم ایران و فلسطین کشیده بودند و برخی دیگر پلاکاردهایی در حمایت از مردم فلسطین آماده کرده بودند.

پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های هرمزگانی هم دوشادوش سایر مردم به راهپیمایی آمده بودند و از اعماق وجودشان نفرتشان را از آمریکا و هم‌پیمانانش اعلام می‌کردند.

 

 


انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از