حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

بازیکن پیشین استقلال:

استقلال اشتباه زیاد داشت ولی به داوری باخت!

استقلال اشتباه زیاد داشت ولی به داوری باخت!

بازیکن پیشین استقلال گفت: استقلال ۳ امتیاز خود را به‌خاطر داوری از دست داد و برای بازگشت به صدر جدول شرایط بسیار سختی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» به نقل از ایسنا، فرشاد فلاحت‌زاده، در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال برابر نساجی مازندران، اظهار کرد: به نظر می‌رسد که برخی دوست ندارند استقلال قهرمان شود و تحت هر شرایطی از قهرمانی آن جلوگیری می‌کنند. از یک طرف داوران برای پرسپولیس پنالتی می‌گیرند و تیم استقلال خوزستان ۱۰ نفره می‌شود و از سوی دیگر داور پنالتی را برای استقلال نمی‌گیرد و به‌ نفع نساجی سوت می‌زند.

وی افزود: با تساوی‌ای که استقلال برابر نساجی کسب کرد شرایط برای استقلال سخت و برای پرسپولیس راحت شد. البته استقلال در این دیدار اشتباه زیاد داشت و مثل همیشه نبود اما معتقدم با پنالتی‌ای که داور برای استقلال نگرفت حقش در این بازی خورده شد.

بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد: این دیدار چون در خانه حریف برگزار می‌شد شرایط برای استقلال سخت بود و از تک موقعیت‌های به دست آمده خود نیز نتوانست به خوبی استفاده کند. استقلال سعی می کرد با ارسال‌های بلند خود به برد برسد ولی در نهایت داوری به نفع تیم نساجی بود.

فلاحت‌زاده یکی از ضعف‌های استقلال را نداشتن بازیکن عنوان کرد و افزود: برخلاف پرسپولیس که دارای مهره‌های زیاد و بازیکنان شاخص است، استقلال بازیکن به انداره کافی حتی برای تعویض ندارد. ۱۰ نفره شدن استقلال خوزستان و به ویژه پنالتی‌ای که داور برای پرسپولیس گرفت سبب شد پرسپولیس برنده این دیدار شود. هر چقدر داوری به نفع پرسپولیس بود به ضرر تیم استقلال تمام شد.

وی همچنین در ارزیابی از تیم نساجی گفت: ساکت الهامی تیم بسیار خوبی درست کرده و استقلال را در این بازی خوب آنالیز کرده و راه نفوذ استقلال را بسته بود و همین امر سبب شد استقلال حتی از تک موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکند.

بازیکن پیشین استقلال در پایان افزود: استقلال با توجه به این که صدر را از دست داده کار بسیار سختی دارد و برای دو بازی آینده باید تلاش کند تا امتیاز از دست ندهد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از