حالت تاریک

امروز : پنج‌شنبه, 1403/03/03 | 2024/05/23

Logo

استاندار هرمزگان:

حمله به بیمارستان‌ غزه محکوم است

حمله به بیمارستان‌ غزه محکوم است

استاندار هرمزگان با صدور بیانیه‌ای، جنایت صهیونیست‌ها در حمله به بیمارستان غزه را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مهدی دوستی با صدور بیانیه‌ای، جنایت صهیونیست‌ها در بمباران بیمارستان المعمدانی را محکوم کرده و خواستار برخورد جدی مجامع بین‌المللی با رژیم اشغالگر قدس و پاسخ تمام کننده‌ کشورهای اسلامی شد.

 پیام مهدی دوستی به شرح زیر است: 

باسمه تعالی 

 

وَمَا لَكُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ «شما را چه شده که در راه خدا و رهایی مردان و زنان و کودکان مستضعفی که ستمکاران هرگونه راه‌چاره را بر آنان بسته‌اند نمی جنگید؟» (نساء-۷۵)

 

رژیم اشغالگر و جهنمیِ صهیونیستی نماد تمام کفر، تمام شرارت‌ها و نهايت پستی و پلشتی‌ها است، از این رو مانند پدرانِ نامشروعش سعی می‌کند درآمدی از تاریخ وحشی‌گری‌های استعمارگران در ورود به قاره آمریکا و لشکر‌کشی به کشورهای جهان را به نمایش بگذارد. فرزندِ نامبارک شیطان هیچ ابایی از جنایتگری و توحش ندارد و بر همین اساس است که بدون اینکه وجدان نداشته‌اش ذره‌ای درد و عذاب به خود راه دهد، دست به یکی از شنیع‌ترین اقدامات می‌زند و بیمارستانی را که مامن بی‌پناهان، زخم‌خوردگان و زنان و کودکان است؛ بمباران می‌کند.

 

جنسِ کار رژیم کودک کشِ اسرائیل، از جنس توحش‌های آمریکایی در فیلیپین، ویتنام، عراق و افغانستان است و ملت‌های مسلمان و آزاده‌ی جهان باید بدانند که اگر امروز در قبال این اقدامات غیر انسانی سکوت کنند، دیری نپاید که خودشان نیز به میدان جولان و جنایتکاری آمریکا و صهیونیست تبدیل شوند.

 

امروز صحنه‌ قدس، میدان آزمون مسلمانان جهان است و کشورهای اسلامی باید با اتحاد برای پایان دادن به عمر رژیم صهیونیستی از آبروی خود دفاع کنند و مجامع بین‌المللی نیز خط بندی خود در این مصاف حق و باطل را مشخص کنند هر چند که ما را امیدی به خیر این مجامع که عروسک‌های خیمه‌شب بازیِ استکبار جهانی هستند نیست.

 

ضمن دفاع و حمایت همه جانبه از آرمان قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین، اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم و خواستار اقدام سریع جوامع بین‌المللی هستیم.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از