حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

امام جمعه بشاگرد:

آزادی فلسطین به مطالبه عمومی تبدیل شود

آزادی فلسطین به مطالبه عمومی تبدیل شود

امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: نابودی کامل رژیم موقت صهیونیستی و آزادی فلسطین باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین غلامی امام جمعه بشاگرد در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اظهار کرد رژیم حرمله‌صفت صهیونیستی با وجود حمایت‌های همه جانبه شیطان بزرگ آمریکای مستکبر، در برابر گروه‌های مقاومت فلسطینی شکست خورد، و این شکست برای رژیم منحوس صهیونیستی سنگین است.

 

وی در ادامه افزود: این درحالی است که فلسطین بدون مشارکت هیچ قدرتی توانست ضربه هولناکی را به دستگاه اطلاعاتی و ارتش این رژیم موقت وارد کند و افسانه ساخته‌شده شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را باطل کند.

 

امام جمعه بشاگرد گفت: آزادی فلسطین و محو غده سرطانی صهیونیسم باید تبدیل به مطالبه عمومی مسلمانان با رهبری علمای اسلام گردد. 

 

امام جمعه بشاگرد گفت: نصرت الهی شامل حال مؤمنین می‌شود، در مقابل ظالمان و مستکبران؛ وَ إِنَّ لَکُمْ عِنْدَ کُلِّ طَاعَة عَوْناً مِنَ اللّهِ سُبْحَانَهُ يَقُولُ عَلَى الاَْلْسِنَةِ، وَ يُثَبِّتُ الاَْفْئِدَةَ. فِيهِ کِفَاءٌ لِمُکْتَف، وَ شِفَاءٌ لِمُشْتَف «خطبه_214»

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی اذعان داشت: خداوند سبحان بندگان مؤمن خويش را تنها نمى‌گذارد، امدادهای الهی به رهروان حق می‌رسد. زبانشان را گويا و قلب و اراده آنها را محکم مى‌دارد. اين امر به کرار در آيات قرآن منعکس شده است.

 

وی همچنین در ادامه افزود: موسى بن عمران عليه‌السلام از خدا زبان گويا مى‌خواهد و خدا به او ارزانى مى‌دارد، افزون بر اينکه برادرش هارون را به يارى او مى‌فرستد، تأکيد مى کند که تنها نيستيد و من با شما هستم، همه چيز را مى شنوم و مى بينم: (إِنَّنِى مَعَکُمَا أَسْمَعُ وَ أَرَى) و در جاى ديگر مى‌فرمايد: يُثَبِّتُ اللهُ الَّذِينَ امَنُوا بِالْقَوْلِ الثَّابِتِ فِى الْحَيَاةِ الدُّنْيَاخداوند کسانى را که ايمان آوردند به جهت گفتار و اعتقاد ثابت‌شان، استوار مى‌دارد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از