حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

مسئول بسیج کارخانجات هرمزگان خبر داد:

برگزاری نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی

برگزاری نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی

مسئول سازمان بسیج کارخانجات سپاه امام سجاد ع استان هرمزگان گفت: نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ امیر ارسلان شهبازی، صبح امروز سه‌شنبه در نشست خبری نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان گفت: این جشنواره از ۳۰ بهمن لغایت یکم اسفند ماه در بندرعباس برگزار خواهد شد و از بین منتخبین برنامه به این شکل خواهد بود که به صورت نمایشگاه در شهرک ملی گاز برگزار می‌شود.

وی افزود: در روز نخست جشنواره برنامه را بنا داریم با یاد شهدا با یادواره شهدای کار و کارگر با حضور فرمانده بسیج کارخانجات کشور و تجلیل از خانواده شهدا و برگزاری اردوی راهیان پیشرفت برگزار می‌شود.

شهبازی ادامه داد: این نمایشگاه ۲۲ منتخب برتر در بخش دولتی و خصوصی حضور دارند و ۲۲ واحد تولیدی خدماتی صنعتی کشاورزی و گردشگری نشان اقتصاد مقاومتی دریافت خواهند کرد.

به گفته مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع)؛ این جشنواره بر اساس اصل ۲۰ اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری در سال ۹۲ ابلاغ شده است که تا کنون به صورت جدی پیگیری نشده بود سپاه پاسداران این اولویت را برعهده گرفته است.

وی تصریح کرد: مردمی کردن جشنواره و رفتن به سمت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در واحد‌های تولیدی و خدماتی است.

شهبازی بیان کرد: مهم‌ترین افراد حاضر در جشنواره مدیران و کارکنان بخش های تولیدی و کارگاهی است که مباحث تولیدی را پیگیری می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) با بیان اینکه مهم ترین شاخص‌های ما در این جشنواره، صادرات و همچنین واحد‌هایی که از علم و فناوری در کسب و کار خودشان استفاده کرده‌اند، خاطرنشان کرد: نظام مالی سالم، مسوولیت های اجتماعی ، ایجاد اشتغال پایدار، توزیع عادلانه سود ، ارتقای معیشت و رفاه کارکنان و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نیز از مهم‌ترین شاخص‌های این جشنواره می باشد.

وی همچنین از نحوه انتخاب افراد برتر سخن گفت و افزود: تعداد ۲۵ ارزیاب در سطح استان آموزش دیده‌اند که از واحدهای تولیدی بازدید بعمل آورده‌اند و تمام تلاش ما این بوده است که بهترین مجموعه‌ها در بخش‌های خصوصی و دولتی با توجه به محورهای ارزیابی، انتخاب شوند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از