حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

همزمان با سراسر کشور؛

کیشوندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند

کیشوندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند

مردم جزیره زیبای کیش، همزمان با سراسر کشور و استان هرمزگان، با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه، حماسه‌ای دیگر خلق کردند‌

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ مردم جزیره مرجانی کیش، بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، تجدید بیعت کردند.

همزمان با طلیعه ۴۵ سالگی انقلاب مردم جزیره کیش با در دست داشتن پرچم سه رنگ کشورمان زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوان به میدان آمدند تا با جمعیتی که به عشق انقلاب آمده بودند ۲۲ بهمن را جشن بگیرند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در جزیره زیبای کیش از میدان پردیس آغاز و تا اسکله تفریحی ادامه داشت؛ مردم در کل مسیر شعارهای استکبار ستیزانه مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند.

سرتیپ پاسدار بهرام حسینی‌مطلق، صبح امروز در مراسم جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جزیره کیش گفت: خدا را شاکریم که علی‌رغم وجود مشکلات زیاد توانسته در خیلی مسائل بر مشکلات فائق بیاید. 

وی افزود: امروزه در دنیا و منطقه با سرافرازی و اقتدار کار خودش را دنبال کند، یکی از مصادیقی که تا امروز جمهوری اسلامی را موفق کرده و ادامه داده حضور مردم بوده است. 

ریاست اداره طرح عملیات امنیتی و انتظامی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: جمهوری اسلامی، جمهور یعنی مشارکت همه مردم، مشارکت مردم یکی در رفراندوم روز ۲۲ بهمن ماه‌ها، خودش را نشان می‌دهد، که تا به امروز ۴۵ مراسم در ۴۵ سال متوالی انجام شده و همیشه مردم حضور پر رنگ و پر شور خودشان را نشان دادند، و یکی دیگر، شرکت در انتخابات است، که انتخاب دقیق‌تر حضور مردم و نقش آنها حتی با نیم درصد بیان می‌شود. 

حسینی‌مطلق خاطرنشان کرد: هر ساله هم رهبر عزیزمان از مردم دعوت می‌کنند، که در سرنوشت نظام خودشان تصمیم‌گیر باشند، و به خصوص این بار که هم نماینده مجلس و هم نمایندگان خبرگان رهبری را مردم انتخاب می‌کنند، و یا در سایر انتخابات‌ مردم خودشان تصمیم گیرنده هستند. 

وی با اشاره به اینکه دشمنان نمی‌خواهند مردم در انتخابات نقشی داشته‌ باشند، عنوان کرد: تمام افراد ارزشی، شهید حاج قاسم عزیز، همه شهدا و همه جانبازان دوست دارند همه مردم در این رفراندوم ملی که اسمش انتخابات است، شرکت کنند. 

حسینی‌مطلق تصریح کرد: برعکس همه سلطنت‌طلب‌ها و آمریکایی‌ها و دشمنان اسلام که دستشان به خون مردم غزه و جنایاتی مثل فاجعه کرمان آلوده است، دوست ندارند که مردم در انتخابات‌ شرکت کنند، حضور مردم در پای صندوق‌ها به مثابه یک عملیات است. 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از