حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/02/30 | 2024/05/19

Logo

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

کشف ۶۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندرعباس

کشف ۶۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندرعباس

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت با کشف ۶۰ هزار لیتر گازوئیل و معدوم کردن ۷۶ مخزن نگهداری سوخت در یکی از محلات شهرستان بندرعباس خبرداد .

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ علی‌اکبر جاویدان ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: طرح ضربتی عملیاتی مقابله با قاچاق سوخت باهدف جلوگیری از هدررفت سرمایه ملی، در محله نخل ناخدا شهرستان بندرعباس اجرا شد.

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: در این طرح ضربتی مقدار تقریبی ۶۰هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، تخریب بیش از ۱۰ باب محل نگهداری و دپوی سوخت و همچنین ۷۶ مخزن نگهداری سوخت در محل به علت عدم امکان جاجایی معدوم شد.

 

وی با اشاره به سایر موفقیت‌های حاصله از اجرای این طرح منسجم پلیسی، به دستگیری سارق حین سرقت با کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و توقیف یک دستگاه خودرو دارای دستور توقیف از سوی مراجع قضایی اشاره کرد.

 

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: سارق دستگیر شده با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان قاچاق سوخت ادامه دارد.

وی با تأکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح‌های پاک‌سازی مناطق آلوده و جرم‌خیز در جای‌جای استان، از عموم شهروندان و مردم قدرشناس استان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر مراتب را از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از