حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان خبر داد:

کسب رتبه عالی استانداری در ارزیابی سال ۱۴۰۱

کسب رتبه عالی استانداری در ارزیابی سال ۱۴۰۱

مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری از کسب رتبه عالی استانداری هرمزگان در ارزیابی کشوری سال ۱۴۰۱ بین تمام استان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبر تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام والمسلمين محمد اعتمادی صبح امروز در جمع اصجاب رسانه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای استقرار جامع مدیریت عملکرد در دستگاه‌های اجرایی به منظور رصد وپایش، استانداری هرمزگان در ارزیابی بین استان‌های کشور رتبه عالی را کسب کرد. 

وی گفت: براساس ارزیابی سالیانه استانداری‌های سراسر کشور از سوی معاونت‌های تخصصی و مرکز مدیریت عملکرد و بازرسی وزارت کشور در بستر سامانه جامع مدیریت عملکرد (تسما)در ارزیابی سال ۱۴۰۱استانداری هرمزگان در سطح عالی ارزیابی و در میان استانداری های برتر کشور قرار گرفت. 

حجت‌الاسلام اعتمادی افزود: این ارزیابی در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در دستگاه‌های اجرایی به منظور رصد وپایش میزان موفقیت استانداری‌ها در اجرای برنامه های ابلاغی، اهداف کمی تخصصی و اصلاح نظام اداری در قالب شاخص های عمومی واختصاصی وهمچنین استفاده از نتایج حاصله برای بهبود عملکرد در سطوح مختلف صورت می پذیرد.

مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان اضافه کرد: نتایج حاصل شده به نسبت به سال ۱۴۰۰ رشدداشته و این افزایش امتیاز در ارزیابی از سوی استانداری هرمزگان حاکی از اهتمام ویژه و رویکرد جهادی استاندار هرمزگان در راستای حسن اجرای برنامه‌ها وسیاست‌های ابلاغی دولت مردمی ایران قوی است.

وی تصریح کرد: موفقیت حاصله در سایه تلاش و همت مضاعف تمام معاونین و مدیران ستادی و پرسنل خدوم استانداری هرمزگان تحقق یافته و بیانگر این حقیقت است که کارکنان استانداری به فراخور توان و استفاده از همه ظرفیت‌ها در مسیر خدمت بی‌منت وخالصانه به مردم شریف استان از هیچ کوششی دریغ نخواهند ورزید. 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از