حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی:

کاندیداهای ریاست‌جمهوری در مناظرات، حرمت‌ها را حفظ کنند

کاندیداهای ریاست‌جمهوری در مناظرات، حرمت‌ها را حفظ کنند

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداهای ریاست‌جمهوری نباید با زیرپا گذاشتن حرمت یکدیگر، مردم را از شرکت در انتخابات، دلسرد کنند.

احمد مرادی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست‌جمهوری و با بیان اینکه کشور نیازمند دولت است و در رأس دولت نیز ریاست‌جمهوری قرار دارد، اظهار کرد: انتخابات امری بسیار خطیر و مهم است و همواره به مردم یادآور شدیم که وجود تمامی مسائل و مشکلات در کشور را قبول داریم ولی یکی از راه‌های تعیین سرنوشت و تصمیم‌گیری برای آینده خودمان، شرکت در انتخابات است.

وی در ادامه افزود: مردم می‌بایست با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رأی، فرد اصلح، دارای سوابق و تجربه، شجاع، مدیر، مدبر، چهره مردم‌دار و کاندیدی که غم و مشکلات مردم را غصه و مسائل خود بداند، را انتخاب کنند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در حال حاضر، بحث معیشت، سفره اقتصادی، اشتغال و مسکن مردم بسیار حائز اهمیت است، لذا تمام تلاش و سعی دولت آینده باید بر این باشد تا با کمک مجلس شورای اسلامی بتواند این مشکلات را حل و فصل نماید.

مرادی در ادامه تأکید کرد: اما اصل بر این است که مردم دقت نمایند و مشارکت گسترده در انتخابات داشته باشند تا دولت مقتدری در آینده نزدیک شاهد باشیم.

وی با تأکید بر اینکه کاندیدای ریاست‌جمهوری در مناظرات باید حرمت‌ها را حفظ کنند، افزود: ایراد، اشکالات و انتقادات وارد است اما کاندیداها نباید با زیرپا گذاشتن حرمت یکدیگر، مردم را دلسرد کنند، مردم نباید در مناظرات احساس کنند که کاندیداها به دنبال تسویه حساب شخصی خود هستند، لذا به فرموده مقام معظم رهبری، لجن‌پراکنی نکنند و حرمت همدیگر را حفظ نمایند و با کار کارشناسی و علمی، سبب تشویق مردم شده و موجبات حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم آورند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندرخمیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کاندیداهای ریاست‌جمهوری در مناظرات، ظرفیت‌های خود را معرفی کنند تا مردم با شناخت کامل و آگاهی و بصیرت لازم، در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و بتوانند انتخاب اصلح داشته باشند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از