حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

معاون ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان:

پویش «مشق احسان» در هرمزگان آغاز شد

پویش «مشق احسان» در هرمزگان آغاز شد

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان از پویش «مشق احسان» با هدف توزیع لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در بین دانش آموزان مناطق کم‌برخوردار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سجاد امیریان زاده در آئین آغاز به کار پویش «مشق احسان» در بندرعباس اظهار کرد: امسال در قالب پویش «مشق احسان»، ۶ هزار بسته لوازم التحریر به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و با همکاری گروه‌های مردمی و جهادی بین دانش آموزان در مناطق کم‌برخوردار استان هرمزگان توزیع می‌شود.

وی افزود: این بسته‌ها شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار، پاک کن، تراش، مداد رنگی، جامدادی و خط‌ کش به ارزش ریالی هر بسته حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هرمزگان ادامه داد: در مجموع بیش از ۳۰ میلیارد ریال برای خرید این تعداد بسته لوازم التحریر هزینه شده است.

وی تصریح کرد: همه اقلام اهداء شده در قالب بسته های لوازم التحریر پویش مشق احسان از تولیدکنندگان ایرانی خریداری شده است.

امیریان‌زاده در ادامه از راه‌اندازی سه هنرستان مهارت آموزی در استان هرمزگان به‌عنوان یکی دیگر از برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه عدالت اجتماعی یاد کرد و گفت: این مدارس در مرکز بخش جغین و دهستان برنطین در شهرستان رودان و جزیره هرمز راه‌اندازی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: هنرستان‌های یاد شده از مهرماه سال جاری با پذیرش یک‌هزار و ۲۰۰ مهارت‌آموز فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از