حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

سرمربی تیم ملی بسکتبال:

پنجره را با 2 برد قاطع تمام کردیم

پنجره را با 2 برد قاطع تمام کردیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره اصلی‌ترین دلیل برد قاطع ایران مقابل تیم ملی هند نیز گفت: ما امروز در ریباند حمله و دفاع عملکرد خوبی داشتیم و همین موضوع باعث برد قاطع ما شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از راه دانا؛ هاکان دمیر،پس از پیروزی شب گذشته برابر هند اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید به تیم خودم تبریک بگویم چون ما سفر سختی تا دهلی داشتیم. سفر تهران تا دهلی خیلی طولانی بود و تیم ما خسته شد، با این حال اما توانستیم عملکرد خوبی را در هر دو فاکتور حمله و دفاع داشته باشیم و به برد خوبی دست یافتیم.

وی در ادامه بیان داشت: تیم ملی هند نیز در زمین بازی خوبی را به نمایش گذاشت، آن‌ها مقابل قزاقستان هم بازی نزدیکی را واگذار کرده بودند اما ما توانستیم با عملکرد خوب به برد قاطعی در این بازی دست یابیم و پنجره را با دو برد به پایان برسانیم. به تیم خودم، فدراسیون خودمان و هواداران‌مان تبریک می‌گویم. 

دمیر درباره تفاوت بازی با هند و قطر عنوان داشت: به نظر من امروز شاهد تیم خوبی از هند بودیم و کادرفنی خوبی هم کنار تیم ملی هند حضور دارد. قطعا شاهد بهتر شدن تیم هند در آینده خواهیم بود اما اصلا نمی‌شود بازی ما با قطر را با تیم ملی هند مقایسه کرد.

وی راجع به تیم ملی قطر تأکید داشت: تیم ملی قطر یک تیم ملی نبود چون آن‌ها سه بازیکن بوسنیایی، یک بازیکن مصری، یک بازیکن آمریکایی و یک بازیکن سنگالی داشتند و اصلا نمی‌توان گفت تیم ملی قطر یک تیم ملی بود. من نمی‌دانم فیبا چگونه این اجازه را به قطر داده است که با این تعداد بازیکن خارجی در این رقابت‌ها شرکت کند و اصلا این موضوع جوانمردانه و انصاف نیست.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره اصلی‌ترین دلیل برد قاطع ایران مقابل تیم ملی هند نیز گفت: ما امروز در ریباند حمله و دفاع عملکرد خوبی داشتیم و همین موضوع باعث برد قاطع ما شد. البته هند هم عملکرد خوبی داشت اما ما در ریباندها بهتر عمل کردیم. 

انتهای خبر/
  •  

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از