حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

توسط شورای شهر بندرعباس ؛

هدیه کاظمی مدال‌آور بازی‌های آسیایی هانگژو تجلیل شد

هدیه کاظمی مدال‌آور بازی‌های آسیایی هانگژو تجلیل شد

در راستای قدردانی از ورزشکاران و مدال آوران،اعضای شورای اسلامی شهربندرعباس از«هدیه کاظمی» مدال آور بازی‌های آسیایی هانگژو تجلیل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مصیب نظری رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این آئین و در صحن علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با قدردانی از این ورزشکار، گفت: موفقیت‌های بانوان نشان از جایگاه تاثیرگذار بانوان در جامعه و توجه نظام جمهوری اسلامی به ورزش بانوان است.

 

وی افزود: کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو توسط هدیه کاظمی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران باعث خوشحالی ورزشکاران و مردم استان شد.

 

وی تصریح کرد: تصاحب سکوی بازی‌های آسیایی توسط این ورزشکار و قهرمان ملی نشان داد که هرمزگان دارای استعدادهای درخشان در سطوح مختلف است.

 

نظری ابرازامیدواری کرد: با تلاش ورزشکاران و حمایت مسئولان کشوری و استانی شاهد موفقیت های بیشتر ورزشکاران هرمزگان در میادین بین المللی و ملی باشیم. 

 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان، تجلیل از مدال آوران و قهرمانان را از برنامه‌های شورای شهر دانست.

 

وی ادامه داد: افتخار آفرینی هدیه کاظمی بانوی شایسته هرمزگانی در رقابت‌های قایقرانی بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب مدال برنز باعث شد بر افتخارات ورزش میهن عزیزمان افزوده شود و ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به مردم هرمزگان و قدردانی از تلاش مجدانه این بانوی هرمزگانی امیدواریم با تلاش‌هایی که انجام می گیرد و با حمایت‌های همه جانبه شاهد حضور و افتخار آفرینی این بانوی شایسته در سایر رقابت‌ها باشیم.

گفتنی است، هدیه کاظمی، ملی‌پوش قایقرانی استان در کایاک یک‌نفره ۵۰۰ متر بانوان بازی‌‎های آسیایی هانگژو صاحب مدال ارزشمند برنز شد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از