حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/04/29 | 2024/07/19

Logo

نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

هجمه‌های دشمنان در فعالیت‌های نظامی خللی ایجاد نکند

هجمه‌های دشمنان در فعالیت‌های نظامی خللی ایجاد نکند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تأکید کرد: هجمه‌های دشمنان در فعالیت‌های نظامی خللی ایجاد نکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده در دیدار فرماندهان نظامی مستقر در استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هماهنگی بسیار خوبی میان نهادهای نظامی، انتظامی، امنیتی، دولتی و حاکمیتی در استان هرمزگان برقرار است و هم‌افزایی ظرفیت‌ها برای محقق شدن اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در هرمزگان قابل مشاهده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با اشاره به لزوم برداشتن گام‌های استوار و مقتدر در پیگیری امور، افزود: به فرماندهان نظامی توصیه می‌کنم که فعالیتی که آغاز کردند را تا حصول نتیجه و تاثیرگذاری در سطح جامعه و کشور پیگیری کنند و تلاش کنید که هجمه‌ها و فضاسازی دشمنان داخلی و خارجی خللی بر فعالیت‌هایتان ایجاد نکند.

 

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبادی‌زاده، نیروهای نظامی و انتظامی را مانند حصار مستحکم امنیت برای مردم دانست و ابراز کرد: نیروهای مسلح امنیت و آسایش را برای یک کشور به ارمغان می‌آورند که نشان دهنده جایگاه بالای آن‌ها است؛ اما باید توجه داشت که همه چیزهایی که دارای ارزش والایی هستند، مسئولیت‌هایی متوازن با همان ارزش را دارند.

 

وی، با اشاره به اهمیت تقویت مولفه‌های قدرت در مناسبات بین‌المللی، بیان کرد: دشمنان ایران همواره سعی کرده‌اند از رشد و تقویت مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی چه در حوزه علم و فناوری و چه در حوزه‌های دیگر جلوگیری کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، مهم‌ترین مولفه قدرت کشورها را قدرت نظامی دانست و افزود: دشمن در طول عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره تلاش خود را برای کند یا متوقف کردن فعالیت‌های رو به رشد نظامی ایران به کار گرفت؛ اما به فضل الهی و تلاش ستودنی نخبگان و نیروهای مسلح، نیروهای نظامی ایران در اوج قله اقتدار قرار دارند.

 

امام جمعه بندرعباس، با ذکر این نکته که برنامه‌ریزی‌های دشمن برای مقابله با قدرت نظامی ایران بلند مدت است، تشریح کرد: باید متناسب با برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های دشمن نقشه راه بلند مدت نیروهای نظامی را ترسیم کرد تا بتوان در آینده موفقیت را به ارمغان آورد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از