حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

مأموریت ویژه رئیس‌کل دادگستری هرمزگان به دادستان‌ها؛

نظارت بر ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد انجام شود

نظارت بر ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد انجام شود

رئیس کل دادگستری هرمزگان به دادستان بندرعباس و دیگر حوزه‌های قضایی مأموریت داد به صورت ویژه بر وضعیت ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به دادستان بندرعباس و دیگر دادستان‌های حوزه‌های قضایی این استان مأموریت داد تا به صورت ویژه بر وضعیت ایمنی کمپ‌های ترک اعتیاد نظارت کنند.

مجتبی قهرمانی همچنین از دادستان‌های هجده حوزه قضایی استان هرمزگان خواست با همراهی کارشناسان آتش‌نشانی و بهزیستی از همه کمپ‌های مواد ۱۵ و ۱۶ بازدید کنند و با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در خصوص رفع نواقص موجود و ارتقای وضعیت ایمنی در این کمپ ها تذکرات لازم را بدهند.

وی با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد استان گیلان، به دادستان‌های حوزه‌های قضایی و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تأکید کرده است که از طریق کارشناسان آتش‌نشانی، ایمنی کمپ‌ها و نیازمندی‌های آنها را بررسی کنند تا فوراً با تأمین امکانات مورد نیاز از تکرار حوادث اینچنینی جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان بر لزوم تهیه تجهیزات اطفاء حریق در کمپ‌های ترک اعتیاد نیز تأکید نموده و رعایت نکات ایمنی با اعمال نظارت‌های مستمر از سوی دادستان‌ها را خواستار شده است.
 
منبع : روابط عمومی دادگستری هرمزگان

انتهای خبر/
 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از