حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

امام جمعه شهرستان پارسیان:

مسئولان معضل ماشین‌های شوتی را علاج کنند

مسئولان معضل ماشین‌های شوتی را علاج کنند

امام جمعه شهرستان پارسیان گفت:جای تاسف است که گنجینه سواحل استان هرمزگان که باید برای ساکنانش زندگی آرام، پیشرفته و همراه بارفاه را به ارمغان آورده باشد به جولانگاه کاروان قاچاقچیان تبدیل شده است.

به گزرش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا، امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبع‌های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد: سکوت برخی نخبگان وعلماء اسلام در روزگاری که صهیونیست‌ها در حال قتل عام مسلمانان هستند نوعی کمک به تسلط کافران برمومنان وحرام است.

امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه دوم ضمن گرامیداشت سالروز شهادت پدر موشکی ایران شهید طهرانی مقدم به تحصیلی وقایع غزه پرداخت و بیان داشت: باگذشت یکماه از جنایت جنگی ونسل کشی رژیم بدتر از حیوان صهیونیستی جهان دید که جبهه استکباری همه کبکه ودبدبه ش به هیچ یک از اهداف اعلام شده نرسید و حنای او رنگ باخت. مشت جبهه مقاومت بازنشد وبه قول سخنگوی حماس زمان(تمام کردن کار دشمن)نزدیک شده است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل نیا افزود:بزودی فصل جدیدی از پیروزی‌های صبورانه مقاومت راخواهیم دید. جبهه مقاومت از اسرائیل عبور کرده وهمینطور که سیدحسن نصرالله گفت برای ناوهای امریکار هم برنامه آماده کرده اند.

امام جمعه شهرستان پارسیان دربخش دیگر به ابلاغ سیاست های کلی توسعه دریامحور توسط رهبر حکیم انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: این اقدام موجی از امید در دل ساحل نشینان ایجاد کرد؛ درصد شهر هایی که قطب اقتصادی در دنیا هستند در ساحل دریاهاهستند ۵۰درصد تولید ناخالص داخلی کشورهای عضواتحادیه اروپا از دریا وسواحل است ولی ایران با ۶هزارکیلومتر ساحل ودسترسی به آب‌های آزاد متاسفانه فقط ۵درصد تولید ناخالصش از دریاست.

وی افزود: اگر دولتمردان بخواهند وهمت کنند این سیاست را جهادی عمل کنند هم مشکل سرمایه‌گذاری حل می‌شود هم توسعه اقتصادی سواحل راخواهیم داشت وهم صنعت گردشگری دریا وساحل رونق می‌گیرد.

اسماعیل نیا در پایان گفت:جای تاسف است که گنجینه سواحل استان هرمزگان که باید برای ساکنانش زندگی آرام، پیشرفته و همراه بارفاه را به ارمغان آورده باشد به جولانگاه کاروان قاچاقچیان تبدیل شده است؛ خواسته مردم از مسئولان استان اینست که که معضل قاچاق و ماشینهای شوتی را علاج کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از