حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان تشریح کرد؛

ماجرای تصادف دانشجو با نیسان آبی

ماجرای تصادف دانشجو با نیسان آبی

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، حادثه تصادف نیسان آبی با دانشجوی پزشکی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس را تشریح کرد و به شایعات منتشره در فضای مجازی خاتمه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ساعاتی پیش ویدئویی از یک خودروی نیسان سواری آبی‌رنگ منتشر شده که با سرعت زیاد با یکی از دانشجویان پزشکی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس برخورد کرده است که خوشبختانه در این حادثه به این دختر دانشجو آسیب جدی وارد نشد.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح موضوع این ویدئو بیان داشت: این ویدئو کوتاه مربوط به دو هفته قبل بوده است که دختران دانشجوی پزشکی در حال تردد در محوطه بیمارستان بوده‌اند.

 

رؤیا جهانگیری با اشاره به اینکه راننده نیسان پس از این حادثه از صحنه متواری شد، گفت: بر اساس گفته‌های شاهدان عینی، راننده نیسان یکی از همراهان بیمار بوده که در پارکینگ بیمارستان درگیری و اختلاف بین همراهان خود داشته سپس این راننده با عصبانیت سوار خودرو شده که از آنجا خارج شود؛ ولی یکی از همراهان بیمار به سمت خودرو سنگ پرتاب می‌کند و او که با سرعت قصد دورزدن میدان را داشته است به سمت دانشجویان منحرف و به یک دانشجو برخورد می‌کند.

 

جهانگیری ادامه داد: پس از این حادثه، این دانشجو بلافاصله مورد معاینات و انجام آزمایش‌ها قرار می‌گیرد که خوشبختانه هیچ شکستگی در ناحیه بدن او مشاهده نشد و وی باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص می‌شود.

 

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان دررابطه‌با انتشار این ویدئو گفت: این دانشجو با حمایت و همراهی نماینده حقوقی بیمارستان، مراحل شکایت از راننده متواری را انجام می‌دهد. این دانشجو با دستور قضایی از حراست دانشگاه درخواست فیلم مداربسته بیمارستان را کرد که دیروز بعدازظهر این فیلم به دست او رسید. 

 

لازم به ذکر است تمام هزینه‌های درمانی تشخیصی برای این دانشجو شامل ویزیت متخصص، عکس‌برداری پزشکی، سی‌تی‌اسکن، توسط بیمارستان پرداخت شده است.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از